Ferrari Breadvan Hommage İle Tanıdık Bir Görüntü

Niels van Roij Design, gerçekten beğenileri kazanmaya aday bir tasarım olan Ferrari Breadvan Hommage ile tekrar göz önüne geliyor.

Hyundai Ioniq 5 İçin Geri Sayım Başladı

Hyundai Ioniq 5 ile ilgili dikkat çekici bilgiler gelmeye devam ediyor. Hyundai elektrikli araba ile ilgili yeni görüntüler gösterdi.

Yeni Mercedes-Benz S Serisi Geri Çağırılıyor!

Alman üreticinin ''amiral gemisi'' olma özelliğini taşıyan Yeni Mercedes-Benz S Serisi tehlikeli bir sorun ile karşı karşıya.

2010 Superformance Shelby CSX 9000 Modern Teknolojili

Orijinal Superformance Shelby CSX 9000 Daytona'yı mükemmel bir şekilde taklit eden kaportaya sahip otomobil, 2010 yılında inşa edildi.

Yaklaşan Renault 5 EV Orijinali İle Aynı Fabrikada Üretilecek

Yaklaşan Renault 5 Elektrikli hatchback otomobilini yani Renault tarihindeki en ikonik bir ismi Renault yeniden canlandırıyor. Renault yaklaşmakta olan EV'sini de orijinal Renault 5'in yapıldığı yerde inşa etmeye karar verdi.

BMW EV’lere Odaklanırken Araç Portföyünü Basitleştirecek

BMW EV'lere odaklanırken araç portföyünü basitleştirme yoluna gidiyor. BMW ve diğer pek çok araç şirketinin şimdilerde uyguladığı bu politika oldukça rağbet görmeye başladı. Nedeninin ise daha evrensel olarak elektrikli araç pazarı ile alakalı olduğunu düşünmekteyiz.

Kar ve Dondurucu Soğuktan Sonra Arabanızı Normale Döndürme

Kar pastoral fotoğrafları ve bol eğlenceli zamanları beraberinde getirir. Ancak çok fazla yağdığında, kasabalar ve şehirler için korkunç sonuçlar doğurabilir. Kar ve dondurucu soğuktan sonra arabanızı normale döndürmenin yollarını sizin için derledik.

Volkswagen Golf Amerikaya Veda Ediyor

Volkswagen Golf Amerikaya Veda Ediyor. Dayanıklı Golf artık yalnızca performans modelleri olarak varlığını sürdürüyor

Dodge Durango SRT Hellcat Alıcıları İçin Kötü Haber

Kaslı SUV açlığı çekenler için üretilmiş olan Dodge Durango SRT Hellcat Amerika sokaklarını fethetmek için üretildi.

Buick Enclave Aracına Erken Bir Bakış; 2022’de Üretimde

Buick Enclave modeli 2005-2011 yılları arası üretilen üst sınıf bir crossover SUV'dir. Geçmiş nesillerinde markanın kimliğini her zaman üst seviyede tutmak adına tasarım ve...

En Popüler