0 KM

Size en uygun aracı bulmamızı ister misiniz? Bana Araç Öner
Mercedes 190D Alınır mı? | Düşük Bütçeli Otomobiller Serisi

Bunlar arasında en ekonomik ve sorun çıkarma ihtimali düşük olan 190D, düşük yakıt tüketimi ile keyifli bir şekilde yolculuk yapabileceğiniz bir araçtır. W201 kasa kodlu 190D hakkında detaylar, yazımızın devamında. Mercedes 190D alınır mı?

Mercedes 250D Alınır mı? | Düşük Bütçeli Otomobiller Serisi

Mercedes markasının belki de üretmiş olduğu en iyi araç olan W124 kasa koduna sahip 250D modeli olacaktır. 2.5 litrelik atmosferik dizel motoru sanılanın aksine oldukça ekonomik bir araçtır. Otomobil fiyatlarının yüksek olduğu bu dönemde yaklaşık 55 bin ₺ bütçe ile alınabilen 250D düşük bütçeli otomobiller serimizde yer almıştır. Mercedes 250D alınır mı?

Renault Clio 1 Alınır mı? | Düşük Bütçeli Otomobiller Serisi

Renault markasının günümüze kadar ulaşmış Clio modelinin ilk versiyonu olacak. Küçük tasarımıyla özellikle şehir içi kullanımlar için tercih edilen bu model hakkında detaylar, yazımızın devamında. Renault Clio 1 alınır mı?

Fiat Palio Alınır mı? | Düşük Bütçeli Otomobiller Serisi

Ayrıca uygun fiyatlı otomobil alırken dikkat edilmesi gerekenler, yedek parça fiyatları ve onarım maliyetleri hakkında da bilgi vereceğiz. Yazımıza konu olan araç, fiyat performans anlamında oldukça başarılı olan Fiat markasının küçük boyutlu otomobili Fiat Palio. Yazımızın devamında Fiat Palio alınır mı? Sorusunu cevaplayacağız.

Tümünü Göster