İlanınızı yayınlarken, size yakın Otorapor`dan randevunuzu alın.

Ekspertiz raporunuz ilanınıza eklensin, ilanınız öncelikli sıralansın.

Aracınızı hızla ve değerinde satın.

Otorapor Kimdir?

  • Otorapor, yılda 25.000’den fazla araç ekspertizi yapan, ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı 'oto ekspertiz raporu' düzenleyen tarafsız bir kuruluştur.
  • Otorapor; İstanbul, Sakarya, İzmir, Ankara, Antalya, Hatay, Kocaeli, Tekirdağ illerinde hizmet vermektedir.

Temel Ekspertiz Nedir?

Temel ekspertiz; aracınızın boya, kaporta ve temel mekanik ekspertizinin yapıldığı arabam.com üyelerine özel bir hizmettir.

Satıcı olarak neden temel ekspertiz yaptırmalıyım?

Temel Ekspertiz ile Arabam.com ana sayfasında ekspertizli araçlar arasına girerek öne çıkar,ayrıcalıklı ilanlar arasında yerinizi alırsınız.

Otorapor’da Temel ekspertizin ücreti nedir?

Arabam.com, aracınızın güvenilir olduğunu kanıtlamak ve değerinde satış gerçekleştirmenizi sağlamak için temel ekspertizi ÜCRETSİZ olarak hizmetinize sunuyor.

Ekspertiz raporuna güvenebilirmiyim?

Arabam.com iş ortağı olan Otorapor, TÜV Kalite Belgeli bağımsız, tarafsız, profesyonel oto ekspertiz merkezidir.

Otorapor’un temel ekspertiz için kullandığı cihazlar TÜV, TSE, İSO, CE belgelidir. Servisler, tüm kalite standartlarına sahiptir. Teknisyenlerin tüm eğitim ve uzmanlık sertifikaları mevcuttur.

Temel ekspertiz ne kadar zamanımı alacak?

İlan verme aşamasında size en yakın Otorapor şubesini seçip, ekspertiz işlemi için en uygun gün ve saati belirleyebilirsiniz. Randevulu ekspertiz işleminizi Otorapor şubelerinde 15 - 45 dakikada tamamlarsınız. Aracınızın temel ekspertiz raporu, arabam.com tarafından en kısa sürede ilanınıza yüklenir.

Reklamın kapanmasına sn.