Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. Arabam.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz. Detaylı bilgi

arabam.com’da ilan veren herkese,
OtoRapor’dan Temel Ekspertiz HEDİYE!

Aracınıza ücretsiz temel ekspertiz yaptırın,
ilanınız daha çok güven versin, aracınız değerinde satılsın.

İlan ver, ücretsiz Temel Ekspertiz hizmetinden yararlan!

1

arabam.com’da
ilan verin

2

Temel
ekspertizinizi
yaptırın

3

Aracınız
değerinde
satılsın!

Temel Ekspertiz Nedir?

Temel ekspertiz; aracınızın boya, kaporta ve temel mekanik ekspertizinin yapıldığı arabam.com üyelerine özel bir hizmettir.

Neden yaptırmalıyım?

Temel Ekspertiz ile Arabam.com ana sayfasında ekspertizli araçlar arasına girerek öne çıkar,ayrıcalıklı ilanlar arasında yerinizi alırsınız.

Bu rapora güvenebilir miyim?

Arabam.com iş ortağı olan Otorapor, TÜV Kalite Belgeli bağımsız, tarafsız, profesyonel oto ekspertiz merkezidir. Otorapor’un temel ekspertiz için kullandığı cihazlar TÜV, TSE, İSO, CE belgelidir. Servisler, tüm kalite standartlarına sahiptir. Teknisyenlerin tüm eğitim ve uzmanlık sertifikaları mevcuttur.

Nasıl randevu alacağım?

İlan verirken ekspertiz adımında size en yakın OtoRapor şubesini, uygun olduğunuz gün ve saati seçebilirsiniz. Ekspertiz işlemi yaklaşık 15 - 45 dakikalık bir işlemdir. Raporunuz hazırlandığında en kısa sürede arabam.com ilanınıza otomatik olarak eklenir.

Otorapor, yılda 25.000’den fazla araç ekspertizi yapan, ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı ‘oto ekspertiz raporu’ düzenleyen tarafsız bir kuruluştur.

Otorapor; İstanbul, Sakarya, İzmir, Ankara, Antalya, Hatay, Kocaeli, Tekirdağ, Malatya, Rize, Kahramanmaraş, Adana illerinde hizmet vermektedir.

OtoRapor hakkında daha fazla bilgi

ISO
9001:2008
ISO
10002:2004
ISO
14001:2004
OHSAS
18001:2007
UNI EN ISO
9001:2008

arabam.com’da ilan ver,
ücretsiz Temel Ekspertiz hizmetinden yararlan!