arabam.com

 

İhale araçları şimdi yayında!
Hemen inceleyin kar etme fırsatını kaçırmayın!
Arabam İhale

Ücretsiz İlan Ver

  • 2 dakikada ilan ver
  • İlanın hızlıca onaylansın
  • 8 milyon alıcıya ulaş
  • Aracını sat
Ücretsiz İlan Ver

Trink Sat

  • Araç bilgilerini gir, teklifimizi gör
  • Ücretsiz ekspertiz randevunu al
  • Güvenle ve zahmetsizce bize sat
  • 15 dakika içinde paran cebinde
Trink Sat

Aracın için her şey!

Aracının güncel piyasa fiyatını takip et ve periyodik bakımdan yol yardım hizmetlerine kadar tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşıla.

1.000.000+ arabam.com kullanıcısı

Garaj’ı keşfet

Farklı Hizmetler Tek Çatı Altında
Periyodik Bakım’dan Yol Yardım hizmetlerine kadar aracın için ihtiyaç duyabileceğin hizmetler arabamgaraj’da!
Aracının Gerçek Fiyatını Gör
Değişen piyasa koşullarında aracının değerini anlık takip et, dilersen fiyat alarmı kur. Aracımın değeri düştü mü yükseldi mi diye düşünme!
Randevu Oluştur ve Anlık Takip Et
Periyodik Bakım gibi uzun sürebilen işlemlerde aracının anlık durum takibini yapabilirsin.
Detay ve Fiyatları Gör
Hangi hizmeti, nereden ve kaça alacağını gör, aklında soru işareti kalmasın.
Yalnızca alırken ve satarken değil, aracını kullanırken de arabam.com yanında!
arabam.com, araç sahiplerinin araçlarıyla ilgili tüm ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir platformu hayata geçirdi. Güncel ve sürekli gelişecek olan bu platformda yerini almayı unutma!
arabamcom uygulamasını indirip arabamgaraj’a geçiş yaparak tüm hizmetlerden faydalanabilirsin.
*Eğer uygulamayı kullanıyorsan arabamgaraj’a ulaşmak için son sürümü kullandığından emin ol.
Güncel Piyasa Fiyatı
Servis & Bakım
Oto Kuaför
Yol Yardım
ve daha fazlası

Hemen aracını Garaj’a ekle,
avantajları yakala!

Sıkça Sorulan Sorular

Garaj Nedir?
Arabamgaraj, aracın için ihtiyaç duyduğun hizmetleri ve hizmet sağlayıcılarını tek çatı altında toplayan özelliktir. Aracının ihtiyaç duyduğu periyodik bakım, oto yıkama ve çekici çağırma gibi hizmetleri satın alabilirsin. Ayrıca, aracını garajına eklediğin günden itibaren güncel piyasa fiyatını görebilir ve anlık fiyat değişimlerinden haberdar olabilirsin.
Üye olmam gerekli mi?
Arabamgaraj’ı kullanabilmek için arabam.com üyeliğinin olması gerekir. arabam.com uygulamasını indirip bireysel üye olduktan sonra arabamgaraj özelliğini kullanabilirsin.
Nasıl Kullanırım?
Hesabına giriş yaptıktan sonra ‘Garaj’ sekmesi üzerinden aracını ekleyerek hizmetleri görüntüleyebilir ve dilersen satın alabilirsin. Garajına kayıtlı bir araç yoksa herhangi bir hizmet satın alamazsın.
Hangi illerde hizmet alabilirim?
Hizmet ve hizmet sağlayıcılarına bağlı olarak belirli illerde ya da tüm Türkiye genelinde hizmet alabilirsin.
Hizmetleri nasıl satın alabilirim?
Öncelikle arabam.com uygulamasında yer alan arabamgaraj özelliğine geçiş yapmalısın. Garaj sekmesinde bulunan kategorilerden ihtiyacın olanı seçip ilgili başlık altındaki hizmet detayları ve fiyatlarını önceden görüp dilediğini satın alabilirsin.
Satın aldığım hizmetleri nereden görüntüleyebilirim?
Satın aldığın hizmetleri ve randevularını ‘ İşlemlerim ’ sekmesinde ilgili kategori başlığını seçerek görüntüleyebilirsin.
Kullanım / üyelik ücretli var mı?
Hayır, garajına araç eklemek, hizmetleri görüntülemek veya arabam.com bireysel üyeliği için herhangi bir ücret ödemezsin. Yalnızca satın aldığın hizmet ücretini ödersin.
İptal / iade yapabilir miyim?
Satın alacağın hizmet çeşidine göre 14 gün içinde, randevu saatinden 24 saat öncesine ya da hizmeti tamamlamadığın süre boyunca dilediğin zaman ‘ İşlemlerim ’ sekmesi üzerinden iptal edebilirsin.
Ödemeyi hizmet aldıktan sonra yapabilir miyim?
Hayır, arabamgaraj içindeki her hizmet için satın alımı uygulama üzerinden önceden yapmalısın. Arabam.com’a özel fiyatlar veya promosyonlardan faydalanmak için de satın alım işleminin uygulama üzerinden yapılması gereklidir.
Ek masraf çıkması durumunda ödemeyi kime / nereye yapmalıyım?
Arabamgaraj’da belirtilen işlemler haricinde ek işlem talep etmeniz durumunda ücreti ilgili hizmet sağlayıcısına yapmalısın.
Periyodik Bakım

Periyodik bakım fiyatları artık merak edeceğin bir şey değil. Arabamgaraj sayesinde tüm Türkiye genelinde bulunan özel ve yetkili servisler için saniyeler içinde fiyat alabilirsin. Periyodik bakımda neler yapılır diye düşünmene de gerek yok çünkü tüm işlem listesini uygulama içinde görebilirsin.

Periyodik bakım seti almak yerine uygulama üzerinden randevu oluştur, vale hizmeti ile aracın istediğin yerden alınıp periyodik bakım sonrası istediğin yere teslim edilsin.

Periyodik bakım 2021 fiyatları ve sonrasında da her zaman güncel periyodik bakım ücreti için arabamgaraj’ı kontrol et, Türkiye genelinde özel ve yetkili periyodik bakım servislerinin fiyatlarını gör ve istediğini seç.

Oto Kuaför

Oto kuaför fiyatları için arabamgaraj’ı kullan ve her işlemin fiyatını kolaylıkla öğren. Oto kuaför kampanyaları ve arabamgaraj’a özel fiyatlarla hizmet al. Kaliteli oto kuaför malzemeleri kullanılarak yapılan oto temizlik ve araç bakım uygulamalarıyla aracına iyi bak.

Oto yıkama, iç dış yıkama, boya koruma, pasta, cila, detaylı iç temizlik, oto koltuk temizliği ve seramik kaplama gibi hizmetleri indirimli satın al. Kampanya ve indirimli fiyatlar için arabamgaraj’ı kullan.

Yol Yardım

Yol yardım lastik, yol yardım çekici, yol yardım akü hizmetleri artık cebinde. Çekici fiyatları bulunduğun yere göre hesaplanır ve araç çekici ücreti çekici çağırmadan önce belirlenir. Araç çekici numarası ve araç çekici hizmeti için arama yapmana gerek yok, arabamgaraj kullanıcısı olarak hızlı ve kolay bir şekilde çekici çağırabilirsin.

Oto kurtarma, araç kurtarma vinci, araç kurtarma çekici hizmetleri tek çatı altında. Yolda kalmak artık dert değil, arabamgaraj ile yol yardım çağırmak çok kolay.