arabam.com

 

İhale araçları şimdi yayında!
Hemen inceleyin kar etme fırsatını kaçırmayın!
Arabam İhale

Ücretsiz İlan Ver

  • 2 dakikada ilan ver
  • İlanın hızlıca onaylansın
  • 8 milyon alıcıya ulaş
  • Aracını sat
Ücretsiz İlan Ver

Trink Sat

  • Araç bilgilerini gir, teklifimizi gör
  • Ücretsiz ekspertiz randevunu al
  • Güvenle ve zahmetsizce bize sat
  • 1 saat içinde paran cebinde
Trink Sat

Aracın için her şey!

Aracının güncel piyasa fiyatını takip et ve periyodik bakımdan yol yardım hizmetlerine kadar tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşıla.

1.000.000+ arabam.com kullanıcısı

arabamgaraj’ı keşfet

Farklı Hizmetler Tek Çatı Altında
Periyodik Bakım’dan Yol Yardım hizmetlerine kadar aracın için ihtiyaç duyabileceğin hizmetler arabamgaraj’da!
Aracının Gerçek Fiyatını Gör
Değişen piyasa koşullarında aracının değerini anlık takip et, dilersen fiyat alarmı kur. Aracımın değeri düştü mü yükseldi mi diye düşünme!
Randevu Oluştur ve Anlık Takip Et
Periyodik Bakım gibi uzun sürebilen işlemlerde aracının anlık durum takibini yapabilirsin.
Detay ve Fiyatları Gör
Hangi hizmeti, nereden ve kaça alacağını gör, aklında soru işareti kalmasın.
Yalnızca alırken ve satarken değil, aracını kullanırken de arabam.com yanında!
arabam.com, araç sahiplerinin araçlarıyla ilgili tüm ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir platformu hayata geçirdi. Güncel ve sürekli gelişecek olan bu platformda yerini almayı unutma!
arabamcom uygulamasını indirip arabamgaraj’a geçiş yaparak tüm hizmetlerden faydalanabilirsin.
*Eğer uygulamayı kullanıyorsan arabamgaraj’a ulaşmak için son sürümü kullandığından emin ol.
Güncel Piyasa Fiyatı
Servis & Bakım
Oto Kuaför
Yol Yardım
ve daha fazlası
Hemen Aracını Garaj’a Ekle,
Avantajları Yakala!
Sıkça Sorulan Sorular
Genel
Garaj Nedir?
Arabamgaraj, aracın için ihtiyaç duyduğun hizmetleri ve hizmet sağlayıcılarını tek çatı altında toplayan özelliktir. Aracının ihtiyaç duyduğu periyodik bakım, oto yıkama ve çekici çağırma gibi hizmetleri satın alabilirsin. Ayrıca, aracını garajına eklediğin günden itibaren güncel piyasa fiyatını görebilir ve anlık fiyat değişimlerinden haberdar olabilirsin.
Üye olmam gerekli mi?
Arabamgaraj’ı kullanabilmek için arabam.com üyeliğinin olması gerekir. arabam.com uygulamasını indirip bireysel üye olduktan sonra arabamgaraj özelliğini kullanabilirsin.
Nasıl Kullanırım?
Hesabına giriş yaptıktan sonra ‘Garaj’ sekmesi üzerinden aracını ekleyerek hizmetleri görüntüleyebilir ve dilersen satın alabilirsin. Garajına kayıtlı bir araç yoksa herhangi bir hizmet satın alamazsın.
Hangi illerde hizmet alabilirim?
Hizmet ve hizmet sağlayıcılarına bağlı olarak belirli illerde ya da tüm Türkiye genelinde hizmet alabilirsin.
Hizmetleri nasıl satın alabilirim?
Öncelikle arabam.com uygulamasında yer alan arabamgaraj özelliğine geçiş yapmalısın. Garaj sekmesinde bulunan kategorilerden ihtiyacın olanı seçip ilgili başlık altındaki hizmet detayları ve fiyatlarını önceden görüp dilediğini satın alabilirsin.
Satın aldığım hizmetleri nereden görüntüleyebilirim?
Satın aldığın hizmetleri ve randevularını ‘ İşlemlerim ’ sekmesinde ilgili kategori başlığını seçerek görüntüleyebilirsin.
Kullanım / üyelik ücretli var mı?
Hayır, garajına araç eklemek, hizmetleri görüntülemek veya arabam.com bireysel üyeliği için herhangi bir ücret ödemezsin. Yalnızca satın aldığın hizmet ücretini ödersin.
İptal / iade yapabilir miyim?
Satın alacağın hizmet çeşidine göre 14 gün içinde, randevu saatinden 24 saat öncesine ya da hizmeti tamamlamadığın süre boyunca dilediğin zaman ‘ İşlemlerim ’ sekmesi üzerinden iptal edebilirsin.
Ödemeyi hizmet aldıktan sonra yapabilir miyim?
Hayır, arabamgaraj içindeki her hizmet için satın alımı uygulama üzerinden önceden yapmalısın. Arabam.com’a özel fiyatlar veya promosyonlardan faydalanmak için de satın alım işleminin uygulama üzerinden yapılması gereklidir.
Ek masraf çıkması durumunda ödemeyi kime / nereye yapmalıyım?
Arabamgaraj’da belirtilen işlemler haricinde ek işlem talep etmeniz durumunda ücreti ilgili hizmet sağlayıcısına yapmalısın.
Servis - Bakım
Periyodik Bakım nedir?
Periyodik bakım aracın önemli parçalarının doğru çalışmasını sağlayan bileşenlerin kontrolü, gerekli olan ayarların yapılması ve olası problemler çıkarabilecek bölüm ve parçaların kontrol edilmesini kapsayan bir bakım sürecidir.
Ne sıklıkla bakım yapmalıyım?
Benzinli otomobiller her 15.000 kilometrelik kullanımda, dizel araçlar her 10.000 kilometre kullanımda ve hibrit otomobiller ise her 15.000 kilometre kullanımda veya senede bir olmak üzere periyodik bakıma ihtiyaç duyar. Eğer araç kullanım sıklığınızla bir sene içinde belirtilen değerlere ulaşmıyorsanız, periyodik bakım aralığını senede 1 olarak belirleyebilirsiniz.
Servis- Bakım hizmetlerini nasıl alırım?
Garaj sekmesinde bulunan hizmetler içinde yer alan ‘ Servis - Bakım ‘ kategorisini seçerek bu başlık altındaki hizmetleri görebilir dilediğini seçerek satın alabilirsin.
Vale hizmeti var mı?
Belirli servisler için vale hizmeti vardır. Vale hizmeti sunan servis sayfalarında Opsiyonel ya da Ücretsiz olarak vale hizmeti belirtilir. Opsiyonel Vale Hizmeti seçeneği sunan servislerde ek ücret ödeyerek vale hizmetinden yararlanabilirsin.
Periyodik bakım işlemi ne kadar sürer?
Periyodik bakım süresi, seçtiğiniz servisteki iş yoğunluğuna ve ek taleplere bağlı olarak değişim gösterebilir. Bakım süresi genel olarak ortalama 2 saat sürer.
Anlık takip yapabilir miyim?
Evet, aracınızın serviste hangi aşamada olduğunu anlık olarak uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.
Hangi işlemlerin yapılacağını önceden görüyor muyum?
Evet, rezervasyon yapmadan önce servis sayfasında işlem listesini görebilirsin.
Ek masraf çıkar mı?
Seçtiğiniz servisin işlem listesinde sunulmayan bir hizmet isterseniz veya kontrol sırasında ortaya çıkan bir arıza tamiri ya da parça değişimi işlemi olursa (tamir ve parça değişimleri onayınız olmadan yapılmaz) ek ücret ödemen gerekir.
Randevu tarihimi değiştirebilir miyim?
Evet, uygulama üzerinden randevunu iptal edip yeni bir randevu alabilirsin veya müşteri hizmetlerine ulaşarak tarih değişikliği talep edebilirsin.
Oto Kuaför
Oto Kuaför hizmetleri neler?
Oto kuaför hizmetleri, standart iç-dış yıkama, koltuk temizliği ve sterilizasyon gibi temizlik hizmetleri yanında seramik kaplama ve boya koruma gibi kozmetik işlemleri içerir.
Ne sıklıkla oto kuaför hizmeti almalıyım?
Araç kullanım sıklığına ve şekline göre değişmekle birlikte, en az 2 haftada 1 kez iç ve dış yıkama ihtiyacı vardır. Detaylı iç temizlik, sterilizasyon ve boya koruma gibi işlemler için önerilen süreler 3 ile 6 ay arasıdır.
Oto Kuaför hizmetlerini nasıl alırım?
Garaj sekmesinde bulunan hizmetler içinde yer alan ‘ Oto Kuaför ‘ kategorisini seçerek bu başlık altındaki hizmetleri görebilir dilediğini seçerek satın alabilirsin.
Oto yıkama hizmeti nedir?
Aracın boyasına zarar vermeyecek temizleyici kimyasallar ve su ile aracın dışının yıkanmasıdır. Oto yıkama uygulaması büyük özen gerektirir ve belli aşamaları titizlikle yapılmalıdır. Araca zarar vermemek için dikkat edilmesi gereken noktalar kesinlikle göz ardı edilmemelidir ve en iyi sonuç için profesyoneller tarafından yapılmalıdır.
Boya koruma hizmeti nedir?
Boya Koruma tek bir işlem gibi gözükse de içinde işlem yapılacak yüzeyin temizlenmesi ve cila uygulaması gibi pek çok farklı uygulama barındırır. Araç yüzeylerinde hareler, çizikler, reçineler, reçine delikleri, endüstriyel tozlar, boyalar ve gözümüzün göremeyeceği onlarca leke ve deformasyon yapan şey vardır. Bunlardan kurtulmak ve araç yüzeyine parlaklık kazandırmak için boya koruma işlemi uygulanır.
Detaylı iç temizlik hizmeti nedir?
Araçlar birer yaşam alanı oldukları için kaçınılmaz olarak milyarlarca virüsün bulunduğu alanlardır. Bu nedenle araç temizliği, en az ev temizliği kadar büyük önem taşır. Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon uygulaması koltuk, bagaj, tavan, taban, torpido, plastik aksamlar, camlar ve kapı içleri temizliğini kapsar.
Koltuk temizliği hizmeti nedir?
Özellikle deri olmayan koltuklar görünür kir dışında çok sayıda virüs ve bakteri de barındırır. Koltuk temizliği işlemi bu virüs ve bakterilerden kurtulmak için uygulanır. Koltuklara zarar (aşındırma, beyazlatma vb.) vermemek adına bu işlemin profesyoneller tarafından, 9 PH seviyesindeki araç içi temizleyiciler kullanılarak yapılması önerilir.
Yol Yardım
Yol yardım hizmetleri neler?
Aracın aniden arızalanması, lastik patlaması, yakıt bitmesi veya kaza sonrası aracın çalışmaması gibi durumlarda ihtiyaç duyabileceğin çekici hizmeti gibi hizmetleri kapsar.
Çekici hizmeti nedir?
Kaza veya arıza sonucunda aracın hareket etmemesi durumunda aracın en yakın servise çekilmesi için gerekli hizmettir. Olağan dışı bazı durumlarda Ahtapot Kurtarıcı ya da Vinç hizmeti de gerekli olabilir.
Nasıl çekici çağırırım?
Garaj sekmesinde bulunan hizmetler içinde yer alan ‘ Yol Yardım ‘ kategorisini seçerek bu başlık altındaki hizmetleri görebilir dilediğini seçerek satın alabilirsin.
Türkiye genelinde çekici çağırabilir miyim?
Evet, hizmet sağlayıcısı firmanın tüm Türkiye genelinde aktif çekicileri bulunmaktadır.
Çekicinin gelmesi ne kadar sürer?
Çekicinin paylaştığın konuma gelmesi, konumuna ve trafiğe bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 45 dakika sürer.
Lastik değişimi nasıl yapılıyor?
Yetkili araç paylaştığınız konuma gelir ve mümkünse lastik değişimini bulunduğun yerde gerçekleştirir. Yedek lastiğin olmaması veya bulunduğun yerin lastik değişimine uygun olmaması durumunda araç en yakın servise çekilerek lastik değişimi sağlanır.
Yakıt
Yakında
Alışveriş
Yakında
Periyodik Bakım

Periyodik bakım fiyatları artık merak edeceğin bir şey değil. Arabamgaraj sayesinde tüm Türkiye genelinde bulunan özel ve yetkili servisler için saniyeler içinde fiyat alabilirsin. Periyodik bakımda neler yapılır diye düşünmene de gerek yok çünkü tüm işlem listesini uygulama içinde görebilirsin.

Periyodik bakım seti almak yerine uygulama üzerinden randevu oluştur, vale hizmeti ile aracın istediğin yerden alınıp periyodik bakım sonrası istediğin yere teslim edilsin.

Periyodik bakım 2021 fiyatları ve sonrasında da her zaman güncel periyodik bakım ücreti için arabamgaraj’ı kontrol et, Türkiye genelinde özel ve yetkili periyodik bakım servislerinin fiyatlarını gör ve istediğini seç.

Oto Kuaför

Oto kuaför fiyatları için arabamgaraj’ı kullan ve her işlemin fiyatını kolaylıkla öğren. Oto kuaför kampanyaları ve arabamgaraj’a özel fiyatlarla hizmet al. Kaliteli oto kuaför malzemeleri kullanılarak yapılan oto temizlik ve araç bakım uygulamalarıyla aracına iyi bak.

Oto yıkama, iç dış yıkama, boya koruma, pasta, cila, detaylı iç temizlik, oto koltuk temizliği ve seramik kaplama gibi hizmetleri indirimli satın al. Kampanya ve indirimli fiyatlar için arabamgaraj’ı kullan.

Yol Yardım

Yol yardım lastik, yol yardım çekici, yol yardım akü hizmetleri artık cebinde. Çekici fiyatları bulunduğun yere göre hesaplanır ve araç çekici ücreti çekici çağırmadan önce belirlenir. Araç çekici numarası ve araç çekici hizmeti için arama yapmana gerek yok, arabamgaraj kullanıcısı olarak hızlı ve kolay bir şekilde çekici çağırabilirsin.

Oto kurtarma, araç kurtarma vinci, araç kurtarma çekici hizmetleri tek çatı altında. Yolda kalmak artık dert değil, arabamgaraj ile yol yardım çağırmak çok kolay.