arabam.com

 

Tedarik araçları şimdi yayında!
Hemen inceleyin kar etme fırsatını kaçırmayın!
Arabam Tedarik

Ücretsiz İlan Ver

  • 2 dakikada ilan ver
  • İlanın hızlıca onaylansın
  • 8 milyon alıcıya ulaş
  • Aracını sat
Ücretsiz İlan Ver

Trink Sat

  • Araç bilgilerini gir, teklifimizi gör
  • Ücretsiz ekspertiz randevunu al
  • Güvenle ve zahmetsizce bize sat
  • 15 dakika içinde paran cebinde
Trink Sat

Aracın için her şey!

Aracının güncel piyasa fiyatını takip et ve periyodik bakımdan lastik montaj hizmetine kadar tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşıla.

1.000.000+ arabam.com kullanıcısı

Garaj’ı keşfet

Farklı hizmetler tek çatı altında
Periyodik bakımdan oto kuaför hizmetlerine kadar aracın için ihtiyaç duyabileceğin hizmetler ve bütçene uygun lastik modelleri aynı çatı altında. Üstelik dönemsel kampanyalı fiyatlarla!
Aracının gerçek fiyatını gör
Değişen piyasa koşullarında aracının değerini anlık takip et, dilersen fiyat alarmı kur. Aracımın değeri düştü mü yükseldi mi diye düşünme!
Randevu oluştur ve anlık takip et!
Periyodik bakım gibi uzun sürebilen işlemler için randevu oluştur, işlem sırasında anlık durum takibi yap, vakit kazan!
Hizmetleri detaylı incele ve fiyatları gör!
Hangi hizmeti, nereden alacağını, işlemin nasıl yapılacağı incele, fiyatları gör ve karşılaştır. Aklında hiçbir soru işareti kalmasın.
Yalnızca alırken ve satarken değil, aracını kullanırken de arabam.com yanında!
Garaj ile aracın ile ilgili ihtiyacın olabilecek her hizmete tek ekrandan ulaşabilirsin. Sürekli güncellenen ve yeni hizmetler eklenen Garaj’ı hemen kullanmaya başla!
arabam.com uygulamasını indirip Garaj’a geçiş yaparak tüm hizmetlerden faydalanabilirsin.
*Eğer uygulamayı kullanıyorsan Garaj’a ulaşmak için son sürümü kullandığından emin ol.
Servis & Bakım
Oto Kuaför
Lastik
Kredi
Yakıt
Sigorta / Kasko
ve daha fazlası

Hemen aracını Garaj’a ekle,
avantajları yakala!

Sıkça Sorulan Sorular

Garaj Nedir?
Arabamgaraj, aracın için ihtiyaç duyduğun hizmetleri ve hizmet sağlayıcılarını tek çatı altında toplayan özelliktir. Aracının ihtiyaç duyduğu periyodik bakım, oto yıkama ve çekici çağırma gibi hizmetleri satın alabilirsin. Ayrıca, aracını garajına eklediğin günden itibaren güncel piyasa fiyatını görebilir ve anlık fiyat değişimlerinden haberdar olabilirsin.
Üye olmam gerekli mi?
Arabamgaraj’ı kullanabilmek için arabam.com üyeliğinin olması gerekir. arabam.com uygulamasını indirip bireysel üye olduktan sonra arabamgaraj özelliğini kullanabilirsin.
Nasıl Kullanırım?
Hesabına giriş yaptıktan sonra ‘Garaj’ sekmesi üzerinden aracını ekleyerek hizmetleri görüntüleyebilir ve dilersen satın alabilirsin. Garajına kayıtlı bir araç yoksa herhangi bir hizmet satın alamazsın.
Hangi illerde hizmet alabilirim?
Hizmet ve hizmet sağlayıcılarına bağlı olarak belirli illerde ya da tüm Türkiye genelinde hizmet alabilirsin.
Hizmetleri nasıl satın alabilirim?
Öncelikle arabam.com uygulamasında yer alan arabamgaraj özelliğine geçiş yapmalısın. Garaj sekmesinde bulunan kategorilerden ihtiyacın olanı seçip ilgili başlık altındaki hizmet detayları ve fiyatlarını önceden görüp dilediğini satın alabilirsin.
Satın aldığım hizmetleri nereden görüntüleyebilirim?
Satın aldığın hizmetleri ve randevularını ‘ İşlemlerim ’ sekmesinde ilgili kategori başlığını seçerek görüntüleyebilirsin.
Kullanım / üyelik ücretli var mı?
Hayır, garajına araç eklemek, hizmetleri görüntülemek veya arabam.com bireysel üyeliği için herhangi bir ücret ödemezsin. Yalnızca satın aldığın hizmet ücretini ödersin.
İptal / iade yapabilir miyim?
Satın alacağın hizmet çeşidine göre 14 gün içinde, randevu saatinden 24 saat öncesine ya da hizmeti tamamlamadığın süre boyunca dilediğin zaman ‘ İşlemlerim ’ sekmesi üzerinden iptal edebilirsin.
Ödemeyi hizmet aldıktan sonra yapabilir miyim?
Hayır, arabamgaraj içindeki her hizmet için satın alımı uygulama üzerinden önceden yapmalısın. Arabam.com’a özel fiyatlar veya promosyonlardan faydalanmak için de satın alım işleminin uygulama üzerinden yapılması gereklidir.
Ek masraf çıkması durumunda ödemeyi kime / nereye yapmalıyım?
Arabamgaraj’da belirtilen işlemler haricinde ek işlem talep etmeniz durumunda ücreti ilgili hizmet sağlayıcısına yapmalısın.