Güncel Haberler

LPG Zammı 24 Eylül 2021 Tarihinden İtibaren Geçerli Olacak

LPG fiyatına zam geldi. 24 Eylül 2021 tarihi itibariyle geçerli olmak üzere LPG fiyatına 15 kuruş zam geldi. Detaylar içeriğimizde

Motosiklet Yarışçıları: Casey Stoner

Casey Stoner, kısa bir kariyere sahip olmasına rağmen son derece hızlı ve yeteneklidir.

Pierre Levegh’in Ölümü! Nasıl Oldu?

Pierre Eugène Alfred Bouillin 22 Aralık 1905 yılında doğdu. 1950 ve 1951 yıllarında Pierre Levegh, Formula 1'de Talbot-Lago grubu için yarıştı ve altı yarışa katıldı.

Motosiklet Yarışçıları: Valentino Rossi

Muhammed Ali, Michael Jordan, Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo. Farkındaysanız bütün bu insanların ortak bir noktası var; hepsi alanlarında çok başarılı ve unutulmayacak!

“TOGG” Tarafından Çip Krizi İle İlgili Açıklama Geldi!

TOGG CEO'su Gürcan Karakaş, Otomotiv Endüstrisini yoğun olarak etkileyen çip krizi ve batarya konusu hakkında açıklamalarda bulundu.

2021 Hyundai i20 N Tasarım, Performans ve Fiyat

Hyundai küçük kompakt sıcak hatchback'i i20 N ile yüksek güç ve kalitenin yanı sıra uygun fiyatlı bir modeldir. Sportif arabalar her zamankinden daha yetenekli ve güçlü olsalar da giderek daha ağır ve karmaşık hale geldiler. Ancak Hyundai i20 N buna meydan okuyor.

Mercedes Benz EQG Bir Efsane Daha Elektrikleniyor

Tam bir arazi ikonu olan G serisi, Concept EQG versiyonu ile elektrikli hale geliyor. Dışardan bakıldığında G serisinin etkileyici görünümünü taşıyan bu konsept araç, Mercedes’in kendi elektrikli modellerine özgün tasarım detayları ile birleşerek zıt ama eşsiz bir görünüm sergiliyor.

Dünya’nın En Pahalı 10 Otomobili

Dünyanın en pahalı otomobillerini sizler için listeledik! Yazımızı okumak için hemen tıklayın.

Land Rover Fiyat Listesi Eylül 2021

Land Rover Fiyat Listesi güncellendi. Yeni Land Rover Fiyat Listesi güncel fiyatlarını ve kampanyalarını sizler için listeledik.

Opel Ticari Fiyat Listesi Eylül 2021

Opel Ticari Fiyat Listesi Eylül ayına özel yeni kampanyalarla güncellendi. Opel Ticari Araçlar %0,99 faiz seçeneği ile satışa sunuluyor.

Bizi Takip Edin

432,786TakipçilerBeğen
8,524TakipçilerTakip Et
4,610AbonelerAbone

En Çok Okunanlar

En Çok Yorum Alanlar

El Konulan Ehliyeti Geri Alma İşlemleri

El konulan ehliyeti geri alma işlemleri nasıl oluyor?

Testler

Otomobille Yaşam

Danışman