Land Rover Fiyat Listesi Eylül 2021

0
5820

Land Rover Fiyat Listesi Eylül ayına özel yeni kampanya ve indirimleriyle birlikte güncellendi. Yeni Land Rover Fiyat Listesi güncel fiyatlarını sizler için listeledik.

Land Rover Fiyat Listesi 2021 Eylül

1Range Rover Fiyat Listesi

Geniş gövde yapısı ve heybetli görünümüyle ön plana çıkan Range Rover premium SUV sınıfında en önde gelen araçlardan birisidir. Kalitenin en üst seviyede tutulduğu aracın iç yaşam alanı modern ve lüks tasarımıyla dikkat çekiyor.

Lüksün ve estetiğin bir arada sunulduğu Range Rover, premium SUV sahibi olmak isteyen kullanıcılar için ön plana çıkıyor.

Range Rover İlanları 

2Range Rover Sport Fiyat Listesi

Range Rover Sport keskin ve dinamik tasarım çizgileriyle oldukça sportif bir görünüme sahip. Geniş iç yaşam alanı konforlu ve rahat bir yolculuk deneyimi sunarken sportif sürüş dinamikleri keyifli sürüş tecrübesi yaşatıyor.

Range Rover Sport İlanları

3Range Rover Velar

Yeni Range Rover Velar kendine özgü karakteristik tasarımıyla ön plana çıkıyor. Atletik ve dinamik bir görünüme sahip olan Velar sportif detaylarıyla oldukça etkili görünüyor. Modern iç yaşam alanı ve konfor ekipmanları benzersiz bir yolculuk deneyimi sunuyor.

Range Rover Velar İlanları 

4Range Rover Evoque

Land Rover ailesinin küçük üyesi Range Rover Evoque modern ve estetik tasarımıyla beğeni topluyor. Boyutları sayesinde özellikle şehir içi kullanımlarda avantaj sağlayan araç pratik ve seri bir SUV sahibi olmak isteyen kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Range Rover Evoque İlanları

5Land Rover Fiyat Listesi – Discovery

Land Rover Discovery güçlü yol tutuşu ve yüksek performansı ile her türlü yol ve hava şartlarında maksimum performans sağlıyor. Geniş gövdesi ve keskin çizgileriyle öne çıkan Discovery konforlu iç mekanıyla üst seviyede rahatlık sunuyor.

Discovery İlanları

6Discovery Sport – Land Rover Fiyat Listesi

Discovery Sport yenilikçi ve modern tasarımıyla ön plana çıkıyor. Konforu ve performansı bir arada sunan araç yeni nesil teknolojileri ve konfor donanımlarıyla keyifli bir sürüş tecrübesi sunuyor.

Discovery Sport İlanları

7Yeni Defender – Land Rover Fiyat Listesi

Land Rover’in ikon haline gelmiş aracı Defender tamamen yenilenmiş tasarımı ve yeni özellikleriyle satışa sunuluyor. Önceki jenerasyonlarının karakteristik tasarım çizgilerini üzerinde taşıyan Yeni Defender güçlü yol tutuşu ve arazi performansıyla kendine hayran bırakıyor.

Yeni Defender İlanları

Land Rover Fiyat Listesi 2021 Eylül


 

Land Rover Fiyat Listesi Koşulları ve Detayları

Perakende faturanın kesileceği tarihteki fiyat ve vergi oranları geçerli olacaktır. Fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait (opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır) azami fiyatlar olup, perakende faturanın kesileceği tarihte o anki geçerli azami fiyatı geçmemek şartıyla nihai fiyatı belirleme yetkisi Yetkili Satıcılardadır.

Azami fiyatlar, ÖTV, KDV, MTV, trafik sigortası, tescil ve ruhsat işlemleri vb. araç fiyatına dahil olan tüm vergi ve masraflar, mevzuat ve sair resmi uygulamalardan kaynaklanabilecek değişikliklere bağlı olarak ve/veya gerekli görüldüğü takdirde Borusan Otomotiv tarafından ayrıca haber vermeksizin değiştirilebilir.

Belirtilen fiyatlar baz otomobiller için geçerlidir. Borusan Otomotiv, perakende fatura kesilene değin paket içeriklerinde ve azami fiyatlarında haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Stok ve yeni üretim takvimine göre azami fiyat ve paket içeriği birbirinden farklı otomobiller yetkili satıcılarımızın stoklarında bulunabilir.

Belirtilen anahtar teslim tutarlara trafik sigortası, ilk motorlu taşıtlar vergisi, ruhsat ve tescil masrafları da dahildir. Bu masraflar şehirlere ve tarihe göre farklılık gösterebilir.

Detaylı bilgi için Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları ile temasa geçmenizi rica ederiz.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here