Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. Arabam.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz. Detaylı bilgi
Kapat

Opel Corsa

 aramanızda 2.111 ilan bulundu Aramayı Kaydet

Görünüm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Opel Corsa

 

Opel markasının tasarlayıp, şehir içi kullanım için idealize ettiği, yol tutuşu, ergonomi konusunda sınıfının lideri sayılabilecek çok tercih edilen B segmenti bir otomobildir. Hem ikinci el Opel Corsa fiyatlarının cazip olması, hem Opel markasına duyulan güven Opel Corsa’nın ikinci el piyasasında çok popüler olmasının nedenidir. Opel Corsa yakıt tüketimi konusunda da oldukça başarılı bir optimizasyonla tasarruf sağlıyor. Şehir içinde ergonomik kullanım, güçlü yol tutuşu, ekonomik yakıt tüketimi avantajı sunan motoru ile Opel Corsa, her sınıftan araç kullanıcısının tercih edebileceği bir otomobil. Hem ikinci el Corsa almak için hem de sıfır Corsa satın almak için arabam.com ilanlarını inceleyebilirsiniz.

 

Opel Corsa hp dizel, Corsa yakıt tüketimi, yeni Corsa ve yeni Opel ilanları gibi bilgilere arabam.com’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

 

1969’da başlayan Opel Corsa’nın hikayesi, genç, dinamik, gösterişli ve güçlü bir delikanlının yaşamına benziyor. Opel markasının Almanya ve İspanya’da montajını yaptırdığı Corsa’lar çok büyük bagaj hacmine ihtiyaç duymayan şehirli kullanıcı için mükemmel bir seçenek oluşturuyor.

 

Yeni Opel Corsa

2016 model Opel Corsa’nın 3 kapı ve 5 kapı olmak üzere iki caroser seçeneği var. 3,5 inç genişliğinde dokunmatik ekranlı konsol, arka cam sileceği, çocuk koltuğu sabitleme noktaları, ısıtmalı ön cam, çift katlı bagaj gibi sürücüye ve yolculara konfor sunan detaylar üzerinde çalışılmış. Çocukları okula götüren bir anne, işe gidip gelen bir çalışan, İstanbul trafiğinde saatlerce dur-kalk ilerleyen bir sürücü için mükemmel konforu sunma hedefiyle geliştirilen Opel Corsa, hem çok şık hem de çok eğlenceli.

 

Opel Corsa Fiyatları

Yeni nesil Opel Corsa, erişilebilir fiyatlarla konfor ve ergonomi sunmayı amaçlıyor. İkinci el Corsa fiyatları, otomobilin yaşına, şanzıman özelliğine, yakıt tipine göre değişirken, sıfır kilometre Opel Corsa fiyatları temelde 3 kapılı ve 5 kapılı kasa tipine göre belirleniyor.