Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. Arabam.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz. Detaylı bilgi
Kapat

Kia Sportage

 aramanızda 337 ilan bulundu Aramayı Kaydet

Görünüm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kia Sportage

Kompakt SUV model araçtır. Arazi aracı seçenekleri içinde giderek daha çok tercih edilen bir model haline gelen Kia Sportage, hem sıfır kilometrede hem de ikinci elde oldukça fazla ilgi görüyor. Son model Kia Sportage almak için ya da ikinci el Kia Sportage almak üzere arabam.com ilanlarını takip edebilirsiniz. Rengine, yaşına göre süzerek inceleyebileceğiniz Kia Sportage ilanları arasından zevkinize ve bütçenize uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Yıl kilometre, km renk, otomatik km, model km gibi arama kriterlerini sınırlayarak da aradığınız sonuca kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Kia Sportage Hakkında

Bugün, ülkemizde de çok ilgi gören ve ikinci el oto pazarında her zaman alıcı bulabilen otomobillerden biri olan Sportage, 1995 yılında üretilmeye başlamış. Şık, modern, şehirli ama araziye uygun güçteki bu otomobil trafiğe yüksekten bakmayı sevenlerin tercihi. Son makyajını 2013’te alan Sportage, sportif bir delikanlı imajına sahip. Hyundai markasının Tuscon modeli, Jeep markasının Compass modeli ile muadil olan araç, yüksek, havalı ve güçlü.

 

Yeni Kia Sportage

Bugünün Sportage modelleri, dijital dünyanın insan yaşamıyla entegre olma mottosunu fazlasıyla yakalamış. 4. nesil olarak kabul edilen 2016 model Kia Sportage, kaslı ve sert görünüyor. Sportage’nin tasarımı oldukça agresif hatlarla şekillendirilmiş.  Tamamen 4x4 bir otomobil olan Kia Sportage, performanslı turbo motora sahip. Acil fren sistemi, kör nokta uyarı sistemi, akıllı park sistemi ise güvenlik için geliştirilmiş. Eğer sıfır Kia Sportage almayı düşünüyorsanız kum beji metalik, siyah metalik, planet mavi metalik, sirius gümüş, sparkling gümüş, kurşun gri, beyaz metalik, kırmızı metalik renk seçenekleriniz var.