Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. Arabam.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz. Detaylı bilgi
Kapat

Nissan Qashqai

 aramanızda 806 ilan bulundu Aramayı Kaydet

Görünüm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nissan Qashqai

Nissan Motors tarafından üretilen SUV araçtır.

 

İkinci el Nissan Qashqai ve sıfır kilometre Qashqai tercih edenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Güçlü ve yüksek bir arazi aracını şehir içinde kullanma avantajını yaşamak isteyenler Nissan Qashqai ilanlarına göz gezdirebilir. Fiyat tl, Qashqai fiyat listesi, Qashqai Türkiye fiyatları gibi kişiselleştireceğiniz aramalar için de yine arabam.com, size konfor sunacaktır.

 

Qashqai’nin Hikayesi

Nissan Motors’un derinlere inen tarihine karşın crossover SUV segment Qashqai oldukça yeni bir araç. 2007 yılında ilk kez piyasaya sürülen Nissan Qashqai, yüksek, güçlü, karizmatik ama şehirli bir otomobil arayanların dikkatini çekti. Onunla SUV aracın avantajlarını yaşarken 4 çekişin neden olduğu yoğun yakıt tüketiminden de uzak olabiliyorsunuz. İşte bu avantaj, Nissan Qashqai’nin kısa sürede hem Türkiye’de hem de dünya genelinde ilgi görmesine ve şehir içinde en sık rastlanan SUV araçlardan biri olmasına neden oldu.

 

Qashqai Adı Nereden Geliyor?

Aslında bir “şehir yörüğü” ya da “şehir göçebesi” fikrinden yola çıkan Nissan Qashqai tasarımı, amacına ulaşırken adını da Orta Asya’lı Türk boyu Kaşkaylardan alıyor.

 

Nissan Qashqai Fiyatları

Compakt SUV araç sınıfındaki Nissan Qashqai, önden çekişli bir arazi aracı olsa da şehir içi kullanım için tasarlanmış ve geliştirilmiş. Nissan Qashqai fiyatları da bu doğrultuda demek yanlış olmaz. SUV araç fiyatlarıyla binek otomobil fiyatları arasında kalan rakamlar hem sıfır Nissan Qashqai alırken hem de ikinci el Nissan Qashqai alırken oldukça cazip görülebilir. arabam.com ilanlarını takip ederek sahibinden Nissan Qashqai ya da galeriden Nissan Qashqai seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.