Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. Arabam.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz. Detaylı bilgi
Kapat

Honda Civic

 aramanızda 2.348 ilan bulundu Aramayı Kaydet

Görünüm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Honda Civic

Civic coupe, 1972’den beri üretilen ve dünya genelinde çok tercih edilen bir otomobildir. Bugün Civic hybrit olarak da üretilen Honda Civic, ilk üretildiği yıllarda küçük araç sınıfında olsa da zamanla tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenerek daha büyük ve compakt bir araç sınıfını temsil eder oldu. Tam olarak, bugün ki tasarımıyla, Honda Accort ile Honda Jazz arasındadır. Özellikle Kanada’da neredeyse en çok satılan otomobildir. Amerika’da  büyük ilgi gören Honda Civic, ülkemizde de en çok tercihe dilen orta sınıf otomobillerden biri.

 

Honda Civic Nerede Üretiliyor?

Honda Civic, günümüzde, Kanada, Tayland, Malezya, Türkiye, İngiltere ve Amerika’da üretiliyor ya da montajlanıyor.

 

Honda Civic Kasa Tipi Seçenekleri

Bugün satışa sunulan Honda Civic’ler sedan ve hatchback olarak iki caroser tipindedir. Ergonomik bir şehir içi otomobil arıyorsanız Honda Civic hatchback modelini tercihe debilir, aileniz için geniş bir otomobile ihtiyacınız varsa compakt yapılı Honda Civic sedanları seçebilirsiniz. İkinci el Honda Civic ya da sıfır kilometre Honda Civic alırken de bu otomobilin çok tercih edildiğini göz önüne alarak seçim yapabilirsiniz.

 

Yeni Honda Civic

Onuncu nesil Honda Civic olan 2016 model Honda Civic’ler, teknik özellik, tasarım, donanım açısından pek çok yeniliğe sahip. Yükseklik, uzunluk, genişlik ve bagaj hacmi bir önceki modele göre genişleyen Honda Civic, arka tekerlekler üzerindeki yeni süspansiyon sistemiyle de mükemmel yol tutuş sağlıyor.

 

2017 Model Honda Civic

Dizel otomatik versiyonu sadece Türkiye’de üretilecek olan Honda Civic 2017 modeli, öncelikle bagaj hacmi çok daha geniş bir otomobil olarak dikkat çekiyor. Süspansiyon sistemi, dijital özellikler konusunda çok daha gelişmiş bir versiyon olan 2017 Honda Civic, şubat ayında satışa sunulacak.