Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Fiat’tan Yılın Otomobil Kampanyası

 Fiat’tan Yılın Otomobil Kampanyası

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat, otomobil modellerinde 2012 yılının kaçırılmayacak son fırsatlarını sunuyor. Fiat tarafından Aralık ayına özel olarak gerçekleştirilen kampanya kapsamında, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan Fiat müşterileri, 20 bin TL’ye kadar % 0 faizle 30 ay vadeli özel kredi fırsatından yararlanabiliyor.

 Ayrıca, Fiat marka otomobil sahibi olmak isteyen müşterilere, peşin alımlarda 9 bin 500 TL’ye varan indirim avantajları da sunuluyor.

 

Fiat, otomobil modellerinde 2012 yılının kaçırılmayacak son fırsatlarını sunuyor. Fiat tarafından Aralık ayına özel olarak gerçekleştirilen kampanya kapsamında, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan Fiat müşterileri, 20 bin TL’ye kadar % 0 faizle 30 ay vadeli özel kredi fırsatından yararlanabiliyor.

 

Fiat’ta avantajlar cazip kredi fırsatlarıyla da bitmiyor. Fiat marka otomobil sahibi olmak isteyen müşterilere peşin alımlarda 9 bin 500 TL’ye varan peşin indirim fırsatı da sunuluyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan peşin indirim kampanyası kapsamında, Fiat Punto’ya 6 bin 600 TL, Fiat Bravo’ya 7 bin 200 TL, Yeni Fiat Linea’ya 8 bin 750 TL ve Fiat Linea Classic modeline ise 9 bin 440 TL’ye varan indirimlerle sahip olmak mümkün.

    En güncel sıfır km FIAT Punto fiyatlarını 0 Km sayfasında bulabilirsiniz...

    En son ikinciel FIAT Punto ilanlarını İkinci El sayfasında bulabilirsiniz...

YORUMLAR

Nezahat ÇAPRAK 21.2.2015 21:52:03
punto
2015 model otomatik vites punto almak istiyorum...veya 2013 model eğer elinizde varsa aynı özellikteki arabadan almak istiyorm...firmananızda veya bayilerinizde varmı?yardımcı olursanız sevinirim.....
1 1