Çin merkezli otomobil üreticisi  diğer otomobil markaları gibi köklü bir geçmişe sahip değil. Buna rağmen marka, Çin otomotiv endüstrisinde Euro 6 onayını elde eden ilk ve tek otomotiv üreticisi olarak tarihe geçmiştir. Şu an için ülkemizde satışta yalnızca 1 modeli olan markanın ilerleyen yıllarda ürün gamını genişleteceği şüphesiz. Bu içeriğimizde DFSK fiyat listesi Kasım 2023’ü hazırladık. Hemen göz atabilirsiniz.

Seres 3 SUV DFSK Fiyat Listesi Kasım 2023

DFSK SERES 3

DFSK Seres 3 SUV, otomobil üreticisi DFSK tarafından üretilen bir elektrikli SUV modelidir. Seres 3 SUV, modern ve şık bir tasarıma sahip bir modeldir ve kompakt SUV segmentine hitap etmektedir. Seres 3 SUV, dış tasarımında keskin hatlara, dinamik detaylara ve sportif bir duruşa sahiptir. İç mekanı geniş ve kullanıcı dostudur. Yolculara konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Tamamen elektrikli güç aktarımına sahip model, çevre dostudur.

120 kW, 160 HP güç ve 300 Nm tork üreten elektrikli bir motor gücü bulunur. Böylelikle bu otomobil 0-100 km/s hızlanmasını 9 saniyeden kısa bir sürede tamamlıyor. %100 elektrikli oluşu sayesinde, sürüş sırasında ve hızlanırken tamamen sessiz bir sürüş sunar. Güncel DFSK Seres 3 SUV fiyatı aşağıdaki gibidir.

Model Ekim Fiyat Kasım Fiyat
Seres 3 Elektrikli SUV 1.585.198 ₺ 1.585.368 ₺

 

İkinci El DFSK İlanları

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here