Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

'89 model Renault Flash mantıklı bir tercih mi?

 
'89 model Renault Flash mantıklı bir tercih mi?

1989 model Renault Flash marka bir otomobil satın almak istiyorum. Bu kararımı yorumlar mısınız? Mantıklı bir seçim mi yapıyorum? Beğendiğim otomobillerin fiyatları 6 ile 6.3 milyar arasında değişiyor. Son bulduğum Renault Flash marka otomobil hatasız ve orijinaldi. Sadece sağ yan kapılarında çizikler olduğu için bu bölümü boyanmış. Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim... Tolga Arslan,

Sayın Arslan, Renault’un ‘80’li yılların sonunda satışına başladığı Flash modeli yüksek yakıt tüketimi nedeniyle ikinci elde fazla tercih edilmiyor. Karoser ağırlığına göre yüksek sayılabilecek motor gücü en önemli avantajı. 6-6.5 milyar liralık fiyat aralığı bu otomobil için oldukça yüksek. Bütçenize bir milyar liralık katkıda bulunabilirseniz 93-94 modellerine ulaşabilirsiniz. Eğer bütçenizi aşamayacaksanız; Renault’nun aynı yıllarda yollara çıkarmış olduğu 9 Serisi’nin bir versiyonunu almanızı öneriyorum. Renault 9 Serisi tutumlu yakıt tüketimiyle beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR