Kia Fiyat Listesi Eylül 2021 – 12 Ay %0,99 Faiz Fırsatı

0
4146
Kia Fiyat Listesi

Kia Fiyat Listesi Eylül ayına özel indirimler ve kampanyalarla birlikte güncellendi. 100.000 TL’ye 12 Ay %0,99 Faiz Fırsatı ve 50.000 TL’ye 12 Ay %0,99 Faiz Fırsatı ile satışa sunulan Kia modellerinin Eylül 2021 güncel fiyatlarını sizin için listeledik.

Kia Fiyat Listesi 2021 Eylül

1Kia Picanto Fiyat Listesi

Sportif ve kompakt tasarımıyla ön plana çıkan Kia Picanto yeni donanımları ve teknolojileriyle oldukça keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor. Kia Picanto Eylül ayına özel 2000 TL indirimle 178.900 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sıfır Km Picanto İlanları

2Kia Rio Fiyat Listesi

Geniş yaşam alanı ve konfor ekipmanlarıyla rahat ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatan Kia Rio modern ve şık tasarım çizgileriyle dikkat çekiyor. Eylül ayına özel 3.000 TL’ye varan indirimlerle satışa sunulan Kia Rio 175.900 TL‘den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.

Sıfır Km Rio İlanları

3Kia Stonic – Kia Fiyat Listesi

Kia Stonic yenilikçi ve dinamik tasarım hatlarıyla oldukça modern bir görünüme sahip. Ayrıca çift renk seçeneğine sahip olan Kia Stonic renkli detaylarıyla çok daha eğlenceli ve sportif görünüyor. Ekonomiyi ön plana çıkaran verimli motor seçenekleri ile dikkat çeken Kia Stonic 199.900 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sıfır Km Stonic İlanları

4Kia Niro – Kia Fiyat Listesi

Kia’nın yeni nesil hibrit teknolojisine sahip olan Kia Niro performansı ve verimliliği bir arada sunuyor. Geniş iç mekanı ve yeni nesil kokpit tasarımıyla beğeni toplayan Kia Niro; Eylül ayına özel 10.000 TL indirim fırsatı ile 459.900 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Sıfır Km Niro İlanları

5Kia Sportage Fiyat Listesi

Kia SUV modelleri arasında ülkemizde oldukça sevilen ve tercih edilen Kia Sportage sportif ve dinamik tasarımıyla dikkat çekiyor. Gelişmiş donanımlara ve konfor ekipmanlarına sahip olan Kia Sportage sportif bir SUV almak isteyen kullanıcılar için ön plana çıkıyor.

Eylül ayına özel indirim fırsatı ile 244.500 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sıfır Km Sportage İlanları 

 

Kia Fiyat Listesi 2021 Eylül

 


 

Kia Fiyat Listesi Kampanya Şartları ve Detayları

 

  • Tavsiye Edilen Bayi Satış Fiyat Listesi 01.09.2021 – 30.09.2021 Tarihleri Arasında Geçerlidir.

 

  • Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında maksimum araç bedelinin 120.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 120.000 TL üzerindeki kısmı için %50 kredilendirme yapılabilmektedir. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığından toplam maliyete dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete Kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır. Görseldeki araçlarla satışa sunulan araçlar arasında farklılık bulunabilir.

 

  • Kia binek aracınız, 2 yıl ya da 60.000 km yasal garanti altında olup anahtar teslim tarihinden itibaren, toplamda 5 yıl ya da 150.000 km boyunca KIA Özel Garanti Onarım Güvencesi ile güvence altına alınmaktadır.

 

  • Hafif Ticari araçlar için aracın ilk teslim tarihinden itibaren 2 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolarsa) olan yasal garanti süresinin dolmasından sonra aracın ilk teslim tarihinden itibaren 3 Yıl veya 100.000 km’ye gelinceye kadar (hangisi önce dolarsa) Kia özel garanti onarım güvencesi altında bulunmaya devam etmektedir.

 

  • Tavsiye edilen perakende anahtar teslim satış fiyatının içindeki vergi miktarları bilgi mahiyetinde olup, bağlayıcı değildir. Vergilerde, fonlarda, ÖTV ve KDV oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler Çelik Motor Tic. A.Ş. tarafından tavsiye edilen perakende anahtar teslim satış fiyatına yansıtılacaktır. Ayrıca 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” gereğince araçlara uygulanacak olan özel tüketim vergisi oranları (ÖTV), araçların motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebilecek olup, bu nedenle meydana gelebilecek değişiklikler Çelik Motor Tic. A.Ş. tarafından tavsiye edilen perakende anahtar teslim satış fiyatına yansıtılacaktır. Bayiler, kendi satış fiyatlarını belirlemekte serbesttir.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here