Haziran 2021 Lexus SUV Fiyat Listesi

Lexus SUV fiyat listesi güncellendi. Türkiye’deki Lexus ve SUV severler için 3 farklı model mevcut. Bu 3 modelden iki tanesi Hybrid, bir tanesi benzinli. İşte Lexus SUV Haziran 2021 Fiyat Listesi.

Lexus SUV Fiyat Listesi | RX Benzinli

Lexus RX BenzinliKullanıcılarına 5 farklı donanım opsiyonu sunan RX, 4 silindirli sıralı benzinli bir motora sahip. 2 litrelik motor, 175 beygir güç ve 350 Nm tork üretiyor.

Sıfır Km RX Serisi

NX Hybrid

Lexus NX HybridLexus benzinli RX modelinde olduğu gibi, NX Hybrid’de de 5 farklı donanım seçeneği sunuyor. Tüm modeller 2 litrelik sıralı 4 silindirli benzinli motora sahip. Bu motor 155 beygir güç ve 210 Nm tork üretiyor. Ayrıca araç arkada ve önde olmak üzere 2 farklı elektrik motoruna sahip.  Ön elektrik motoru 270 Nm tork üretirken, arka elektrik motoru 139 Nm tork üretme kapasitesine sahip.

Sıfır Km NX

Lexus SUV Fiyat Listesi | RX L Hybrid

Lexus SUV Fiyat Listesi RX L HybridRX L ise oldukça lüks bir SUV olarak karşımıza çıkıyor. Model için Executive ve Exclusive olmak üzere iki farklı seçenek sunulmuş. 7 kişilik olan ve oldukça büyük boyutlara sahip olan aracın Exclusive modelinde neredeyse olmayan özellik yok. 3.5 litrelik 6 silindirli V motora sahip araç, 335 Nm tork üretimini sadece bu motorla sağlıyor. Ayrıca ön ve arkada 335 ve 139 Nm güç üreten iki elektrik motoru daha bulunuyor.

Sıfır Km RX Serisi

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here