Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Yeni Kyron & Rexton C-S

 Yeni Kyron & Rexton C-S

Koreliler iki yeni hafif ticari aracı daha pazara sunuyor: SsangYong Kyron & Rexton C-S.

SsangYong Kyron C-S ve Rexton C-S, aynı adı taşıyan SUV’lardan türetilmiş araçlar aslında. Arka koltuklar kaldırılıp düz bir zemin oluşturularak yükleme yapılmasına uygun hale getirilen araçların arka camları da koyulaştırılmış. Her iki araç da standart olarak sunulan dört çeker sistemine sahip. Kyron C-S 13.995 Sterlin ve Rexton C-S 15.995 Sterlin fiyatla İngitere'de satışa çıktı. Kyron C-S, 141 HP güç üreten 2.0 litre dört silindirli turbo dizel motorla donatılmış. Bu aracın yükleme kapasitesi 530 km ve kargo hacmi de 2.384 litre. Rexton C-S ise 165 HP güç üreten 5 silindirli turbo dizel motor ile donatılmış. Bu aracın yükleme kapasitesi 740 kg, kargo hacmi de 2.186 litre. Araçlarda ayrıca sürücü ve yolcular ile yükleme alanını birbirinden ayıran bir bölme de opsiyonel olarak sunuluyor. Her iki araçta da 5 ileri manuel şanzıman standart olarak sunulurken Mercedes-Benz’den bildiğimiz T-Tronic otomatik şanzıman da opsiyon listesinde bulunuyor. Araçların Türkiye'ye ithalatı düşünülmüyor.

YORUMLAR

alp 29.12.2008 18:36:18
bence bu araçları önce test edin
Bu araçları test etmeden yorum yapmak yanlış.Ben Bu araçları yakından tanıyan bir kişi olarak gerçek bir jip olduğunu düşünyorum.sürüşünün keyfini ve rahatlığını-motorunun sessizliğini ve gücünü-arazi kabiliyetini kendinden daha üst sınıf gibi görülen bir çok araçdan daha iyi olduğunu düşünüyorum.En önemliside fiyatı.Tabiki daha uygun.
8 0
can denız 10.7.2008 03:44:11
super
cok iyi ticari amaclı ve guzel gorunumlu jeep olarak bakmayın araca
0 4
ahmet akcan 30.6.2008 16:16:31
cok kotu bi jeep
cok kotu bir jeep jantlar oldukca kotu rekabete girecek bir jeep deil türkiyede
0 7