Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Yeni Jetta'dan yeni görseller ve Video....

 Yeni Jetta'dan yeni görseller ve Video....

İlk görsellerini paylaşmıştık şimdi sıra yeni görseller ve videoda...

VW’in başarılı sedanı Jetta altıncı neslinden bilgiler hızla akmaya devam ediyor. Bir kaç görsel daha eklenen verilere nihayet videoda eklendi. Selefine göre çok daha zarif hale gelen Jetta 1.2 TSI 104hp motorlu baz seçeneği ile müşterisine ekonomi sunarken. 2.0 TFSI 200hp ile güçlü bir alternatifle müşterisinin karşısına çıkacak.

İşte Jetta'nın ilk videosu...
 

YORUMLAR

halil ibrahim erduran 2.8.2010 12:43:25
manyak olmuş
çok begendim estedik harika ama yinede test sürüşü yapmalı umarım yalıtımda degişikliklerde yapılmıştır.ses oranı 0 a düşürülmüştür test sürüşündan sonra daha net karar verilicegine inanıyorum. ama estetik ve iç dizayn harika görünüyor......
5 1
Emre 22.6.2010 22:18:53
Eran TAN
Sizin yorumlarınız bayağı ilgimi çekiyor kaç yaşındasınız acaba?
0 1
Can Çavuşoğlu 22.6.2010 20:55:52
Buda gol diyil:)
Vw gene iç tasarımını değişdirmedi bi arabanın dış tasarımı eskişsine benziyor ve poloyla neredeyse aynıysa iç tasarımı bir önceki modelinden hiç bir farkı yoksa neden gidip hala vw alınır yeter artık vwnin türk tüketicisini hala kadnrıyo ama ne desek boş gene satar bu araba.
2 6