Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Toyota 'ist'yeniden doğdu

 Toyota 'ist'yeniden doğdu

Toyata Yaris platformu üzerinde geliştirilen yeni kompakt otomobili 'ist' Japonya’da pazara sunuldu. “Yeni stil ve Yeni Pozisyon” sloganıyla pazara giriş yapan otomobil, Mayıs 2002’de piyasaya çıkan orijinal 'ist'in başarısını tekrarlamaya çalışacak.

Özgünlük ve yenilenme Yeni Toyota 'Ist' in ruhuna işlemiş. Hava girişinin üzerine yerleştirilmiş sis farları ile ahenlikli bir görünüm oluşturan ön tampon otomobile daha agresif bir hava vermiş. Orjinal 'ist' ile karşılaştırıldığında 2008 modelde motor gamının yenilendiğini ve 1.5 litre ve 1.8 litre benzinli motor seçeneklerinin de satın alınabileceğini müjdeleyebiliriz. Her iki motora sahip model de hem öncen çekişli hem de dört tekerlekten çekişli olarak satın alınabilecek. Yeni nesil ‘ist’ in boyutları selefinden farklı değil; dört metreden kısa olan uzunluk ve 1.7 metre genişlik 16 inçlik tekerleklerin üzerinde hareket edecek. Japonya satış fiyatı 13.960 dolardan başlayacak olan 'Toyota Ist'’in Japonya’daki yıllık satış hedefi 24.000. Otomobilin Türkiye’de satılıp satılmayacağı hakkında henüz bir bilgi yok.

YORUMLAR

lutfi tayanc 21.3.2011 20:51:16
toyota ist
Bu Toyota İst Kıbrısta var ve son derece kullanışlı hoş kıvrak alınası bir araba.Türkiyeye neden gelmez anlayan varsa beri gelsin.Tek kelime ile Türkiyeye getirilmemesi SALAKLIKTIR.
0 0
sılagüler 2.8.2007 09:28:37
gelse keşke
Türkiye'ye gelse piyasada binici bulabileceğinden eminim..umarım gelir...
0 0
arda iltemir 1.8.2007 13:16:13
güzel
türkiyeye gelse çok güzel olur güzel araba ben hemen alırım
0 0