Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Mitsubishi Lancer 1.6 Otomatik Temmuz'da Türkiye'de!

 Mitsubishi Lancer 1.6 Otomatik Temmuz'da Türkiye'de!

Mitsubishi Motors’un kompakt sınıfta yer alan efsanevi modeli Lancer Sports Sedan’ın 1.6 litre motorlu versiyonunda Temmuz ayından itibaren otomatik şanzıman seçeneği de sunulmaya başlanacak.

Invite adı verilen donanım paketiyle kombine edilecek olan otomatik şanzımanlı ve 1.6 litre motorlu Mitsubishi Lancer Sports Sedan’da 7 hava yastığı, viraj ve kaygan zeminlerde yol tutuşu artıran ASTC Sistemi (Aktif Denge ve Çekiş Kontrol Sistemi), yağmur sensörü, far sensörü, ön/arka sis farları, 16 inç alaşımlı jantlar, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, soğutuculu torpido gibi özellikler standart olarak yer alıyor.

Mevcut yırtıcı tasarımıyla olduğu kadar bir efsane haline gelen adıyla da kompakt sedan sınıfının en dikkat çekici modellerinden biri olmayı başaran Mitsubishi Lancer Sports Sedan’da Temmuz ayından itibaren yeni bir otomatik şanzıman seçeneği daha sunulmaya başlanacak. Mitsubishi’nin ülkemizdeki temsilcisi Temsa Global tarafından Temmuz ayı itibariyle ilk müşterilerine temsil edilmeye başlanacak olan Mitsubishi Lancer Sports Sedan’ın yeni otomatik versiyonu, sadece 1.6 litrelik 117 HP güç üreten benzinli motor seçeneğiyle kombine edilecek.

Invite donanım paketiyle Türkiye pazarının beğenisine sunulacak olan Mitsubishi Lancer Sports Sedan’ın 1.6 litre benzinli motorlu ve otomatik şanzımanlı versiyonunda zengin konfor ve geniş güvenlik özelliklerine yer veriliyor. Otomatik şanzımanlı Mitsubishi Lancer Sports Sedan’da 7 hava yastığı, viraj ve kaygan zeminlerde yol tutuşu artıran ASTC Sistemi (Aktif Denge ve Çekiş Kontrol Sistemi), yağmur sensörü, far sensörü, ön/arka sis farları, 16 inç alaşımlı jantlar, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, soğutuculu torpido gibi özellikler standart olarak yer alıyor.
 

YORUMLAR

tuncay yeşilkaya 9.4.2015 17:56:20
2015
2015 nezaman turkıyede satısa cıkacak
0 0
doctore 20.6.2011 20:03:21
istediğinizi getirin
adam gibi az yakan dizel motor lancerleri getirmediğiniz sürece altından otomatik şansıman üretseniz yine satamazsınız yine satamazsınız..bu ülkede benzinin litresi 5 tl ye doğru gidiyor ilk işiniz otomatik şansıman yerine yakıt olsun yok değilse buyrun arap ülkeleri sizi bekliyor
13 12