Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Chevrolet Captiva 4x4'ten rekor satış performansı!

 Chevrolet Captiva 4x4'ten rekor satış performansı!

Captiva Nisan ayında 587 adet sattı ve satışa sunulduğu tarihten bu yana en yüksek aylık satış rakamına ulaşarak kendi rekorunu kırdı.

Captiva 4x4, 2010 yılının Nisan ayında gerçekleştirdiği 587 adetlik satışı ile SUV-C 4x4 segmentinde aylık satış adetinde kendi rekorunu kırdı. Captiva 4x4 bu satış adedi ile SUV-C segmentinde Nisan ayında %45,15 pay alarak segment payı olarak da bir rekor kırdı.

Nisan ayında müşterilerden gelen bu yoğun talep üzerine Nisan ayında geçerli olan kampanya Mayıs sonuna kadar uzatıldı. Captiva’nın Mayıs ayı sonuna kadar geçerli olan kampanyalı tavsiye edilen anahtar teslim fiyat ise 69.470 TL’den başlıyor.

Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Murat Aydın; „Son derece rekabetçi olan Türkiye pazarında Türkiye’nin En Dinamik Otomobil Markası olma vizyonu ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 4x4 SUV segmentindeki başarılı modelimiz Captiva, 2009 senesini kendi segmentinde lider olarak kapattı. Captiva, 2010 yılının Ocak –Nisan döneminde yine en çok satılan SUV-C 4x4 modeli oldu. Nisan ayındaki rekor satış rakamına rağmen gelen müşteri taleplerinin tamamını karşılayamadık. Bu yüzden bekleyen müşterilerimizin de özel Nisan koşullarından yararlanması için Nisan fiyatlarımızı Mayıs sonuna kadar devam ettirme kararı aldık. Captiva’ya gösterilen büyük ilgiden son derece memnunuz.“ dedi.

150 beygir gücünde 2.0 litre Turbo dizel motor ve otomatik vitesin standart olarak Captiva 4x4 satışa sunulmaktadır. 7 koltuk seçeneği, İnci Beyazı dış renk ve iç mekanda da bej döşeme seçenekleri Captiva müşterilerinin en çok talep ettiği özellikler arasında yer alıyor. İnci Beyazı dış rengi ile Captiva SUV segmentinde yeni bir moda akımının öncülüğünü üstlenmiştir.

Kapsamlı güvenlik ve 4x4 sürüş özellikleri; 10 adet (ön, yan ve perde ) hava yastığı, ESP (Elektronik Denge Kontrol Programı) sistemine entegre edilmiş HBA (Hidrolik Fren Destek Sistemi), Darbe emici çelik güvenlik kafesi, DCS (İniş Kontrol Sistemi), ARP (Devrilmeye Karşı Aktif Koruma Sistemi), LRS (Yatay Sürüş Süspansiyonu Sistemi) ve EDB (Elektronik Kontrollü Fren Güç Dağılımı) tüm Captiva’larda standart olarak bulunmaktadır .

8 yönlü elektrikli sürücü koltuğu, elektronik iklim kontrollü klima, pusula, 18 “ hafif alaşımlı alü-minyum jantlar, yol bilgisayarı, 6lı CD/MP3 çalar, arka park sensörü, deri koltuk gibi çok sayıda konfor özelliği Captiva’da sunulan diğer özelliklerdir.

Captiva 4x4 „Sportif Krom Aksesuar Kiti“ ile Yan Basamaklar, Arka Lamba Krom Çerçeve, Ön Tampon Alt Yüz ve Ön Sis Farı Çerçevesinden oluşan „Sportif Krom Aksesuar Kiti“ ile satılmaktadır. Sportif Krom Aksesuar Kiti 1.100 TL gibi çok cazip bir fiyat ile Captiva müşterilerine sağlanmaktadır.

YORUMLAR

mehmet saka 8.5.2010 01:20:25
tebrikler
vergi hariç fiyatta amerika ile aynı fiyata sattığı için (bazı firmalar vergi hariç fiyatta modele göre 5bin 30bin dolar pahalı satıyorlar)bizi sömürmediği için tebrik ederiz.tüm oto severlere tavsiyem alacakları otonun amerika fiyatlarına bakıp kıyaslasınlar (vergi hariç fiyat)hangi firma ülkemizi sömürmüyorsa onu tercih etsinler.
5 2