Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Dizel Fiat Linea Ezber Bozuyor!

 Dizel Fiat Linea Ezber Bozuyor!

Fiat Türkiye, kompakt sedan sınıfındaki modeli Fiat Linea’nın 1.3 litre 90 HP’lik Multijet motorlu versiyonunda geçerli olacak yepyeni ve alışılmadık bir satış kampanyasına start verdi.

28 Şubat tarihine kadar geçerli olacak “Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea” kampanyasıyla 1. 4 litre 77 HP benzinli ve 1.3 litre 90 HP dizel motorlu Fiat Linea versiyonlarının fiyatları birbirlerine eşitlenerek hem küçük hem kompakt sedan müşterilerine ezber bozan bir avantaj sağlanıyor.

“Benzinliden Daha Pahalı Dizel” kavramını kökten değiştiren kampanya kapsamında Actual ve Active Plus donanımlı Fiat Linea’nın 1.3 litre 90 HP’lik Multijet motorlu versiyonlarını 1.4 litre benzinli Fiat Linea fiyatına satın alma imkanı sunuluyor.

Sınıfındaki önemli rakipleri karşısında dikkat çekici fiyat/fayda orantısıyla ön plana çıkan Fiat Linea’nın 90 HP’lik ekonomik Multijet motor seçeneği kampanya kapsamında 28 bin 781 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çekiyor.

 

Fiat Türkiye, ülkemizde 50 bin adete yakın satış başarısına ulaşan Fiat Linea için ezber bozan bir kampanyaya start verdi. Tofaş’ın uluslararası ödüllü Bursa’daki fabrikasında yüksek standartlarda üretilen Fiat Linea’nın benzinli ve dizel motorlu versiyonlarının fiyatlarını eşitleyen Fiat Türkiye, “Benzinliden Daha Pahalı Dizel” kavramını kökten değiştirmeyi amaçlıyor.

Bu bağlamda “Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea” kampanyasıyla Actual ve Active Plus donanımlı Fiat Linea’nın 1.3 litre 90 HP’lik Multijet motorlu versiyonlarına 1.4 litre benzinli Fiat Linea fiyatına satın alabilme imkanı sunuluyor. 100 km’de ortalama 4.9 litrelik yakıt tüketim değeriyle satın alırken de kullanırken de tüketici dostu olan 1.3 litre Multijet motorlu Fiat Linea, hem estetik tasarımı hem de boyutlarıyla ekonomik sedan müşterilerinin beklentilerini ideal biçimde karşılayabiliyor. 500 litrelik bagaj hacmi, arka koltuklarının yatırılmasıyla 870 litreye kadar yükselen Fiat Linea, kalabalık aileler ve uzun yolculuklar için gerekli yükleme alanı sunabiliyor.

Koç Fiat Kredi çatısı altında yer alan Fiat Finans aracılığıyla ise % 0.85’den başlayan faiz oranları, 494 TL’den başlayan taksit ve 48 aya varan vadelerle kredili satın alma kolaylıkları da yine aynı kampanya kapsamında sağlanıyor. Bununla birlikte istem dışı işsizlik durumunda “Kredi Koruma Sigortası” ile müşterilere uygun ödeme imkanları ve güven konforu da sunuluyor.

 

 


 


    En güncel sıfır km FIAT Linea fiyatlarını 0 Km sayfasında bulabilirsiniz...


YORUMLAR

mehmetakyol 27.11.2011 21:30:21
fiat linea
ben de linea almayı düşünüyorum
22 5
Ali COŞKUNER 21.10.2011 09:57:44
İçerisi düzensiz
Lineaların arka koltuğunda oturan kişilerin hafif sağa sola salınmalarında insanın kafası kaportaya vuruyor. Yani omuzdan önce kafa vuruluyor. Yoksa ben de alacaktım.
8 17
recep karagöz 4.6.2011 00:32:00
FİAT LİNEA HAKKINDA
en çok kullandıgım araba fiat tofaş türüdür.linea güzel gösterişli sürüş keyfi güzel motor gücü o agırlıktaki bir arabada 1.6 olmalıdır çünkü kulladıgım arbalarda bunu görüyorum {1.4 ve 1.6 tipo] düşük motor gücündeki bir arabada HAREKET GÜCÜ YAVAŞ OLUYOR.MOTOR GÜÇLERİNİ İSTEGİNİZ KADAR ARTIRSANIZ YETERLİ OLMUYOR. VE BAGAJ UZUNLUGUNU FAZLA görüyorum 100 mm küçülmüş olsa daha estetik ve güzel duruş gösterişli olacagına inanıyorum. SAYGILARIMLA.
12 4