Nissan Qashqai Yeni Donanım Paketi ile Geldi; Midnight Edition!

Japon otomobil üreticisi Nissan, C segment SUV sınıfındaki temsilcisi ile küresel çapta başarılı sonuçlar elde ediyor. Markaya ait Qashqai modeli üretime başladığı yıldan itibaren yoğun ilgi görüyor. Geçen yıllar içerisinde birçok farklı pazarda, ”C-SUV” sınıfının lideri olarak yer aldı. 2021 yılı itibariyle ile yeni bir yüze kavuşacak olan modelin, güncel versiyonuna yeni bir donanım paketi eklendi. ”Midnight Edition” isimli yeni donanım paketi ile Qashqai, sıradan gelmeye başlayan görüntüsünden biraz olsun sıyrılmış. Türkiye’de de satışa sunulan Nissan Qashqai Midnight Edition ‘u inceleyelim.

nissan qashqai midnight edition

Nissan Qashqai Midnigt Edition: Siyah ve Gri!

Qashqai, yeni donanım paketi ile en büyük değişikliği dış tasarımında yaşıyor. Gri gövde rengi ile gelen modelin üzerindeki parlak siyah detaylar gerçekten dikkat çekici gözüküyor. İlk fark edilen ise 19 inç boyutunda olan parlak siyah jantlar! Jantların ardından; tavan rayları, yan aynalar ve ön ızgarada da bu detayları görmek mümkün. Ayrıca karartılmış ön farlar da bir hayli dikkat çekici bir görüntü oluşturmuş. İç tasarımda ise alcantara koltuklar ile beraber çeşitli detaylarda siyah renk kullanımı devam ediyor. Yeni donanım paketi ile Qashqai birçok teknolojik özelliği de standart olarak sunuyor. Akıllı çarpışma önleme sistemi, akıllı otomatik uzun far asistanı, akıllı anahtar vb. özellikler bu donanım paketi ile standart olarak geliyor.

nissan qashqai midnight edition

”Qashqai her zaman en beğenilen modellerimizden biri oldu!”

Nissan Qashqai Midnihgt Edition hakkında açıklamalarda bulunan Nissan Türkiye, Kuzey Afrika ve BDT Genel Müdürü Emre Doğueri; “Nissan Qashqai her zaman en beğenilen modellerimizden biri oldu, şimdi de siyah detaylarla zenginleştirdiğimiz Midnight Edition versiyonumuzu sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Qashqai Midnight Edition, Skypack versiyonu üzerinde genel olarak tasarım değişiklikleri ve ek donanımlar ile oluşturulmuş bir versiyon. Tasarımda, siyah V-Motion ızgara, karartılmış ön farlar, 19” siyah alaşımlı jantlar, siyah tavan rayları, Alcantara koltuklar, siyah ayna kapakları öne çıkan değişiklikler arasında yer alıyor. Bu değişikliklerin yanı sıra karartılmış stoplar, ön ve arka siyah ekler, siyah hava kanalı çerçeveleri, siyah tavan ve A sütunu döşemesi, Midnight Edition kapı basamakları da bu versiyonla sunulacak özellikler arasında bulunuyor.” dedi.

İkinci el satılık Nissan Qashqai ilanları

2021 Nissan Qashqai Hibrit Olarak Geliyor!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here