Petlas’tan Porsche Cayman 718 Çekilişi!

0
7636

PETLAS REKLAMINDAKİ PORSCHE’YE SAHİP OLMA FIRSATI

Türkiye lastik sektörünün yerli sermayeli lider kuruluşu PETLAS, tüketicilerine 500 TL’lik lastik alışverişiyle Porsche 718 Cayman kazanma şansı sunuyor.

Türkiye lastik sektörünün yerli sermayeli lider kuruluşu PETLAS, duyurduğu yeni satış kampanyasıyla lastik alan müşterilerin arasında yapılacak çekilişle bir talihliye Porsche 718 Cayman hediye ediyor.

Son dönem iletişim çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası lastik piyasasında varlığını zirve hedefiyle öne çıkaran PETLAS, son reklam kampanyasında kalite, performans, sürüş güvenliği gibi özellikleri öne çıkarıyor. Esprili bir dille bu özelliklere atıfta bulunan marka, “Şimdi Hedef Zirve!” reklam filminde yer alan Porsche 718 Cayman otomobilin aynısını düzenlediği çekiliş kampanyası ile kazanma şansı sunuyor.

Düzenlenen kampanyada, PETLAS tüketicileri 30 Haziran’a kadar alacakları her 500 TL değerindeki lastik için bayilerden verilecek şifreli çekiliş kuponlarıyla çekilişe katılabilecek. 27 Temmuz’da noter huzurunda düzenlenecek çekilişle 1 şanslı kişi Porsche 718 Cayman kazanacak.

cayman

Şimdi Hedef Zirve

Bugünlerde başarıyı takipçilerinle ölçüyorlar. Bunlar da bizimkiler… Dünya çapında olunca, dünya takılıyor peşimize. Bazısının tek derdi sadece köşeyi dönmek… Kiminde hava 1500 ama biraz çabuk sönüyor. Şartlar biraz ters geliyor tabi Kimisi nerede duracağını hiç bilmiyor Bazısı da yıldız gibi kayıyor… Sürekli yeni rakipler de çıkıyor karşımıza… Ama biz bunca yolu, ardımızda kalanları anlatmak için gelmedik. Önemli olan önümüzde ne olduğu…

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın >>

Kampanya Danışma Hattı: 0212 275 18 08

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here