Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Fiat Ticari Araçlar'dan ÖTV Bizden Kampanyası!

 Fiat Ticari Araçlar'dan ÖTV Bizden Kampanyası!

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, Mayıs ayında avantajlı satın alma kolaylıkları sunan kampanyasıyla yeni bir ticari araç almayı planlayan müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. İster kredili ister nakit alımlarda Fiat Fiorino Combi, Fiat Fiorino Combimix, Fiat Doblo Classic Combi ve Yeni Fiat Doblo Combi modellerinde ÖTV miktarı kadar indirim yapan Fiat Türkiye, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşterilere de benzersiz satın alım imkânları sağlıyor. 31 Mayıs tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında 15 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 3 yıla kadar varan vadeyle % 0 faiz imkânı sunuluyor.

Fiat Türkiye, “3 Yıl 0 Faiz ve ÖTV’ Yok” sloganıyla ticari araç sınıfında küresel çapta ödüller alarak haklı bir başarıya imza atan ürün yelpazesine daha avantajlı koşullarla sahip olma imkânları sunan ve Mayıs ayı sonuna kadar sürecek yeni bir satış kampanyasıyla dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında ister kredili ister nakit alımlarda Fiat Fiorino Combi, Fiat Fiorino Combimix, Fiat Doblo Classic Combi ve Yeni Fiat Doblo Combi modellerinde ÖTV miktarı kadar indirim yapan Fiat Türkiye, peşin alımlarda ise %19’a varan indirim fırsatı sunuyor.

Fiat Türkiye’nin 31 Mayıs tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında başta Fiat Doblo ve Fiat Fiorino olmak üzere tüm hafif ticari araç modelleri için 15 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 3 yıla kadar vadeyle % 0 faiz ayrıcalığı da sağlıyor. Mayıs boyunca nakit alımlarda Fiat Fiorino 22 bin 730 TL; Yeni Fiat Doblo 29 bin 730 TL; Fiat Pratico 32 bin 290 TL ve Fiat Ducato ise 45 bin 210 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatlarıyla tüketicilerin ilgisine sunuluyor.
 

    En güncel sıfır km FIAT Doblo fiyatlarını 0 Km sayfasında bulabilirsiniz...

    En son ikinciel FIAT Doblo ilanlarını İkinci El sayfasında bulabilirsiniz...

YORUMLAR

sami yüzüak 9.6.2012 19:19:00
kampanyalar
s.a ben mersinde ikamet ediyorum doblo veya fiorino almayı düşünüyorum kampanya devam ediyormu fiyat listesi ve ayrıntılı ödemeleri gnderirseniz sevinirim kolay gelsin hayırlı işler sami yüzüak 5367461500
2 0