Reklamın kapanmasına sn.
Kapat
İnternet tarayıcısı olarak
 kullandığınızı gördük. Arabam.com sitesini daha hızlı ve verimli kullanabilmeniz için tarayıcınızı güncellemenizi veya yeni bir tarayıcıyı ücretsiz olarak yüklemenizi tavsiye ederiz.

Ayda 499 TL Taksitle Audi A1!

 Ayda 499 TL Taksitle Audi A1!

vdf yeni ürünü VarioCredit ile aylık 499 TL’den başlayan cazip ödeme koşulları ile herkesin Audi A1 sahibi olmasına fırsat yaratıyor. vdf’nin 0,69 gibi çok özel faiz oranı ile sunduğu bu yeni ürünü 24, 36 ve 48 ay gibi avantajlı vade seçeneklerine de sahip. vdf VarioCredit’in yanı sıra Audi’nin A1 modelleri için başlattığı ‘Şimdi al Kasım’da öde’ kampanyası da tüketiciye çifte fırsat yaratıyor.

 Türkiye’nin uzman otomotiv finansman şirketlerinden vdf (Volkswagen Doğuş Finans), Audi markası için VarioCredit isimli özel bir ürün geliştirdi. İlk aşamada sadece Audi’nin A1 Model araçları için planlanan bu yeni ürün; aylık 499 TL’den başlayan cazip ödeme koşulları ve avantajlı vade seçenekleriyle sunuluyor. vdf’’nin şu an sadece Audi’nin A1 Model araçları için özel olarak sunduğu VarioCredit, ilerleyen günlerde Audi’nin diğer modelleri için de uygulanacak. vdf’nin cazip koşullarla sunduğu yeni ürünü VarioCredit’in yanı sıra; Audi’nin A1 Modeli için uygulamaya koyduğu 6 ay taksit ertelemeli kampanyası ise; tüketiciye ‘şimdi al Kasım’da öde’ fırsatı da sunuyor.

 

Minimum 0,69 gibi benzersiz bir faiz oranı ile tüketiciye sunulan VarioCredit kapsamında 24, 36 ve 48 aylık vade seçenekleri bulunuyor. Farklı taksit seçeneklerinin bulunduğu VarioCredit ile tüketiciler 2 farklı ödeme dönemi ile diledikleri dönem içerisinde daha düşük taksit ödeme dönemlerini seçebiliyorlar. 1-18 ya da 19-35 ay olmak üzere ikiye ayrılan taksitlendirme sürecinde tüketiciler ister ilk dönemde isterlerse de ikinci dönemde düşük taksit imkanından faydalanabiliyorlar. Bunun yanı sıra VarioCredit’in uygun taksit imkanlarıyla araç bedelinin yüzde 20’sine denk gelen ilk peşinattan sonra 499 TL’den başlayan taksitlerle A1 sahibi olunabiliyor. Ayrıca son taksitte bulunan balon ödeme tutarını tüketici tercihine bağlı olarak yeniden kredilendirebiliyor.

 

Audi A1’i şimdi al Kasım’da öde

 

vdf’nin Audi A1 Modeli için özel geliştirdiği VarioCredit’in yanı sıra markanın A1 modeli için hazırladığı özel bir de kampanya bulunuyor. Kampanya dahilinde tüketiciler taksitlerini 6 ay erteleyebiliyor. vdf’ye özel yüzde 0,69 cazip faiz oranın sunulduğu kampanya ile aracın yüzde 75’ine kadar kredi kullanılabiliyor.

    En güncel sıfır km AUDI A1 fiyatlarını 0 Km sayfasında bulabilirsiniz...

    En son ikinciel AUDI A1 ilanlarını İkinci El sayfasında bulabilirsiniz...

YORUMLAR

Arif cihangiroğlu 4.9.2014 23:53:14
Audi a1
Audi a1 için nereye başvuruda bulunacağız ve kampanya doğuş oto tarafındanmı onaylı !
0 3
eren sever 21.5.2011 23:29:31
audı A1
bu aracın toplam fiyatınedır nasıl kanbanyayı basvurabılırız acıklamayok
22 10