Seni Seviyorum yerine ‘Volkswagen Sürmeni İstiyorum’

0
471
volswagen-sürmeni-istiyorum
volswagen-sürmeni-istiyorum

Volkswagen sürmeni istiyorum mottosu ile, firma reklam dünyasına etkileyici bir geri dönüş yapıyor.

Volkswagen yeni bir reklam kampanyası başlatıyor. Ana teması aşk hikayesi olan kampanya kapsamında toplam altı spot çekildi. Volkswagen, Keith McCarthy’nin yönettiği ve sinemadan ilham alan yeni bir “Volkswagen her zaman bir aşk hikayesidir” destanıyla reklam geri dönüşünü yapıyor. Üretici, DDB Paris ile birlikte TV’de veya sosyal ağlarda yayınlanacak altı yeni film sunuyor. Mizah ve aşkı harmanlayan bu kampanya, aşk ilanlarını romantik komedi tarzında yeniden ele alıyor. Ama burada “Seni seviyorum” diye bir cümle yok. Zekice, komik ve aynı zamanda mütevazı bir açıklama ile değiştiriliyor “Volkswagen sürmeni istiyorum”.

Volkswagen İle Sevginin Her Hali

İlk iki film TV’de yayınlanırken, aşağıdakiler üreticinin sosyal ağlarını besleyecek. VW’nin sevgiyi tüm biçimleriyle vurgulamayı seçtiği diğer filmlerde sevginin farklı ifadelerini keşfedeceksiniz. İki gencin ilk aşkından, balık tutma gezisindeki baba-oğul ifadesine, evlenmekte olan en yakın arkadaşı için tanık ifadesinden bir erkeği hayatının kadınına yetişmeye ikna eden sürücünün mantıklı tavsiyesine kadar hepsi var.

Volkswagen sürmeni istiyorum

Bu, 6 Volkswagen spotunun her birinde ortaya çıkan ifadedir. Keith McCarthy’nin yönettiği tüm bu spotlar 30 saniye uzunluğunda. Ek olarak, hepsi romantik filmlere gönderme yapıyor. Ünlü “Bir Volkswagen sürmeni istiyorum” sözü gerçek bir aşk ilanı gibi geliyor. Önermemiz televizyonda seyredilecek ilk iki Volkswagen reklamında, gerçekten bir evlilik teklifi olarak telaffuz ediliyor.

Volkswagen sürmeni istiyorum Serisi

İlk Volkswagen reklamında bir adam evlilikte Juliet’ini istemeye çalışır. Ancak cezasının sonuna geldiğinde, gerçekten bir evlilik teklifi planlamadığını anlarsınız. Göstermesi gereken yüzüğe rağmen, aslında kız arkadaşından bir Volkswagen kullanmasını istiyor.

Televizyonda yayınlanan ikinci Volkswagen reklamının adı ‘Anında Kalkış’. Bir adam kız arkadaşının peşinden koşar. Ancak sevgilisi çoktan uçağa binmiştir. Maalesef erkek arkadaşı ona “Volkswagen sürmeni istiyorum” demeyi unuttu. Bu talep o kadar önemlidir ki, tüm uygulama kurallarına rağmen havaalanı personeli erkek karakterin geçmesine izin verir

Youtube’da Yayınlanan Diğer Dört Volkswagen Spotu

Televizyonda görünen iki Volkswagen reklamının yanı sıra Youtube’da izlenebilecek dört spot daha var. İlk iki reklamda olduğu gibi, diğer dört spot da bir mizah ve alay dokunuşu ile klasik romantik komedinin tüm kodlarını alıyor.

Şahit‘te bir adam yeni evliler için şahitlik eder.

Sıfırın Sayacı ‘nda bir çift tartışıyor. Ve çocuğun arkadaşına olan bağlılığını test etmek için son cümleyi söylemeye istekli olup olmayacağı sorulur.

Balıkçılık Partisi filmi baba-oğul sevgisini konu alıyor. İkisi, birbirlerine ne kadar sevgi beslediklerini anlatmak için suda geçirilen bir günden yararlanıyor.

Son olarak, Karşı Komşu var. Bu filmde iki genç ayrılıyor çünkü kız anne babasının yanına taşınıyor. Ama birbirlerinden ayrılmadan önce, birbirlerine nazik sözler veriyorlar…

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here