Artık Honda Civic Dizel Otomatik Var!

0
5883

Honda Civic dizel motor seçeneğini çok bekledik; marka sonunda dizel otomatik Civic ile kullanıcı beklentisine yanıt verdi. Peki, yeni Honda Civic 1,6 i-Dtec ATM nasılHonda Civic Dizel Otomatik Sedan hakkında haberler var…

Artık Honda Civic Dizel Otomatik Var!

Honda Civic Dizel Otomatik Sedan yakında yollarda olacak. Honda’nın ürün gamına yeni eklediği 1,6 litrelik i-Dtec dizel otomatik motor için 9 ileri oranlı şanzıman ile Türk tüketicinin yüzü gülecek gibi.

Azıcık Bizden: Yeni Civic Dizel Otomatik Türkiye’de Üretiliyor!

Marka, dizel otomatik Honda Civic için üretimi ve testleri Türkiye’de yaptı. Öncelikli hedefi de Türkiye pazarı ama ülkemizde üretilip dışarıya ihraç edilecek. Ülkemizdeki Honda fabrikasında üretilecek olan dizel otomatik Civic modelleri 36 ülkeye ihraç edilecek. Bu da ülke ekonomisi için büyük bir değer.

Honda Civic 1,6 i-Dtec ATM Kaç Para?

Fiyatından önce söylemek gerek ki, bu otomobil ülkemizde mutlaka ilgi görecektir hatta gelecek yılların otomobil satış rakamları tablosunu epeyce değiştirebilir. Yeni dizel otomatik Civic fiyatı 157 bin TL’den başlıyor. Şimdilik dizel otomatik Honda Civic sedan şeklinde verilen haberde Hatchback müjdesi de var.

İkinci el Honda Civic fiyatları için buraya tıklayın!

Honda Civic 1,6 i-Dtec ATM Özellikleri Nasıl?

120 HP motor gücü, hafif karoser, rijit gövde, gelişmiş süspansiyon sistemi ilk bilgiler arasında. Sedan Civic için alçak oturma pozisyonu ile sportif bir etki yaratılmış. Yeni Civic sedan donanım özellikleri ise şöyle: Premium, Elegance, Executive.

Honda Connect bilgi ve eğlence sistemi, çift bölgeli otomatik klima, 17 inç alaşım jantlar diğer dikkat çekici detaylar…

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here