Üretici Onaylı Motul Yağları Araç Sahiplerinin Yanında

0
1818
motul

Araç sahipleri, otomobillerinin bakımı için özellikle zorlu ekonomik koşullar söz konusu olduğunda güvenilir ve karlı çözümler arıyor. Yağ değişimi de periyodik bakım kapsamında 10.000 km ile 15.000 km arasında sıkça yapılması gerektiği için oldukça önemli bir maliyet kalemini oluşturuyor.

Madeni yağın uzmanı Motul, araç üreticisi onaylı ürünleri ile öne çıkıyor. Araç üreticileri uzun yıllardır, motorun yakıt verimliliğini artırmak ve kirlenmeye neden olan zararlı gazların emisyonlarını azaltmak için çalışıyorlar. Madeni yağ üreticileri, koyulan yüksek standartları sağladığı takdirde üretici onay sertifikası almayı hak kazanıyorlar. Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Motul; BMW, GM, Mercedes, Volkswagen Grup, Fiat ve Opel gibi birçok üreticinin onaylarına sahip üstün kaliteli yağlar üretiyor.

Motor içi sürtünmeleri azaltmak hem yakıt verimini artıracağı hem de buna bağlı olarak emisyonları düşüreceğinden düşük viskoziteli ve daha yüksek teknolojili yağlar kullanım gereği gün geçtikçe artıyor. Motul; farklı seriler ile tüm bu ihtiyaca yönelik ürünleri piyasaya sunuyor.

Üretici Onaylı Ürünler Motul’de

Motul, %100 sentetik ve düşük viskoziteli yağları ile motor verimliliğini iyileştirmek için gücünü, üreticilerle birleştirdi. Yeni nesil Motul yağları, yağlama özellikleri ve katkı maddeleri sayesinde tortu oluşumunu sınırlandırıyor, aşınmayı azaltıyor ve yağın temel özelliklerini etkin bir şekilde koruyarak daha uzun süre kullanılmasını sağlıyor. %3’e kadar yakıt tasarrufu sağlayan ve verimliliği %4’e kadar artıran Motul ürünlerine ve aracınız için en doğru yağ bilgisine https://www.motul.com/tr/tr/lubricants adresinden ulaşabileceğiniz gibi servisinize de danışabilirsiniz.

Motul ürünleri son nesil uluslararası standartlara uygunluğun ötesinde araç üreticileri tarafından da test edilip resmi olarak onaylandığı için servisler ve araç sahipleri tarafından güvenle tercih ediliyor.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here