Lada 4X4, Rus otomobil üreticisi AvtoVAZ tarafından üretilen bir dört tekerlekten çekişli arazi aracıdır. Lada fiyat listesi güncel fiyatları ile karşınızdayız. Zorlu yol sürüşleri için güvenle tercih edebileceğiniz Lada Eylül fiyat listesini hemen inceleyin.

Lada(4X4) 5 Kapı ve Urban Fiyat Listesi Eylül 2023

Lada Fiyat Listesi

Lada marka otomobiller sağlam bir yapıya ve off-road yeteneklerine sahiptir. Dış tasarımı yüksek, sert görünümlü olup oldukça dayanıklıdır. Arazi şartlarına uygun olarak üretilen model, geniş tekerlekleri ve yerden yükseklik seviyesi ile zorlu arazi koşullarında üstün bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar. 5 kapılı versiyonu, daha fazla erişim kolaylığı ve pratiklik sunar. Lada 4×4 model arazi araçları 1.7 litrelik benzin motoruna sahip. Bu motorun maksimum tork değeri ise 129 nm. Bu motorun yakıt tüketimi ise şehir içinde 12.1lt/100km, şehir dışında 8.3lt/100km ve ortalama 9.9lt/100km.

Lada 4×4 model arazi araçları ülkemizde 3 ve 5 kapılı versiyonları ile satışta. Şu an için Lada tarafından ülkemiz için 3 kapılı versiyonların fiyatları resmi olarak açıklanmadı. Lada Lada (4×4) 5 Kapı ve Lada (4×4) 5 Kapı Urban güncel fiyat listesi için aşağıdaki tabloya hemen göz atabilirsiniz.

Model Eylül Fiyat
LADA (4×4) 3 KAPI Güncelleniyor
LADA (4X4) 3 KAPI URBAN Güncelleniyor
LADA (4X4) 5 KAPI Güncelleniyor
LADA (4X4) 5 KAPI URBAN Güncelleniyor

 

LADA, araç modellerinin anahtar teslim fiyatlarını resmi web sitesinde belirtmediği için satış kuruluşuyla iletişime geçmenizi öneririz.

2. El Lada Modellerine Bir Göz Atın

1 YORUM

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here