Motul’den Hibrit Araçlara Özel Motor ve Şanzıman Yağları

0
1907
Motor ve Şanzıman Yağları

Yüksek performanslı ve güvenilir motor yağları üreticisi Motul, dünya çapında kabul gören uzmanlığı ile hibrit araçlara özel üretilmiş Motul Hybrid Serisi’ni geliştirdi. Motul özel üretilmiş ürünleri ile yeni nesil tüm hibrit araçların motor ve şanzıman yağları ihtiyacını karşılıyor.

Dört farklı viskozitede üretilen %100 sentetik Motul Hybrid Serisi motor yağları ve tam otomatik, CVT ve DCT şanzımanlı araçlar için tasarlanan şanzıman yağları, hibrit araçların tüm yağlama ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Hibrit teknolojiler için üretilmiş bu serinin tüm ürünleri tamamen sentetik ve oldukça düşük viskozite seviyeleri SAE 0W20, SAE 0W16, SAE 0W12 ve SAE 0W8 ile dikkat çekici bir yakıt tasarrufu sağlıyor. Bu yağlar, motorun temizliği ve sağlığından ödün vermeden yağ tüketimini düşük seviyelerde tutuyor. Aynı zamanda katalitik konvertör araçlar için uyumlu olması ile öne çıkıyor. Ayrıca Motul, SAE 0W8 ve SAE 0W12 viskozite seviyelerine sahip motor yağlarını Dünya’da geliştiren ve piyasaya sunan ilk marka olma özelliğini de taşıyor.

Motor ve Şanzıman Yağları

Motor ve orijinal araç üreticilerinin daha çevreci ürünler ve üretim metotları kullandığı günümüzde Motul de bu üreticilerin yanında oluyor. Geçmişten gelen Ar-Ge bilgisi ve tecrübesi ile geleceğin ürünlerini üretip pazara sunmaya devam ediyor.

Türkiye’de 2020 sonu itibari ile 25bin’e yakın elektrikli ve hibrit araç satışı gerçekleşti. Bu araçların kullanıcıları, araçlarının ihtiyacı olan yağlar için Motul’ün bu özel serisini tercih edebilecek.

Motul Hybrid serisi ürünleri ile ilgili detaylı bilgi ve teknik verilere www.motul.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz. Motul uygulaması ile tüm ios ve android özellikli telefon ve tabletlerden de ulaşılabiliyor.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here