Peugeot Fiyat Listesi Kasım 2021

1
12010
Peugeot Fiyat Listesi

Peugeot Fiyat Listesi güncel fiyatlar ve kampanyalar belli oldu. Yeni modelleri ve tasarımıyla son dönemlerin oldukça konuşulan markası Peugeot’nun Kasım 2021 fiyatları güncellendi. Yeni Peugeot Fiyat Listesi içeriğimizde güncel kampanyaları ve indirimli fiyatları sizler için listeledik. 

Peugeot Fiyat Listesi 2021 Kasım

1Peugeot Fiyat Listesi | Yeni 208 

Peugeot ailesinin yeni üyesi 208 sportif ve renkli tasarımıyla ön plana çıkıyor.2020’de yılın otomobili seçilen 208 teknolojik donanımları ve konfor ekipmanları ile B segmenti araçlar arasında güçlü bir seçenek haline geldi. Aynı zamanda uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Peugeot 208 sıfır kilometre uygun fiyatlı araba almak isteyen kullanıcılar için ön plana çıkıyor.

208 İlanları

2Peugeot Fiyat Listesi | Yeni 2008 

2019 yılında tanıtılan Peugeot 2008, geniş ızgarası, aslan dişi şeklindeki led farları ve keskin hatlarıyla oldukça atletik duruyor. Aynı zamanda markanın diğer otomobili 208 ile birçok benzerlikleri bulunan 2008, daha yüksek ve daha geniş bir araç arayanlar için ön plana çıkıyor. 

2008 İlanları

3 Peugeot 308 Peugeot Fiyat Listesi 

Markanın yeni tasarım çizgilerinin ilk temsilcilerinden biri olan Peugeot 308 oldukça modern ve şık bir tasarıma sahip. Peugeot 308 abartılı detaylardan uzak, teknolojiyi ve sadeliği bir arada sunan iç mekanıyla konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Sonuç olarak sade ve estetik bir tasarıma sahip olan Peugeot 308 sportif sürüş dinamikleriyle ön plana çıkıyor.

308 İlanları

4 Peugeot 508 

Peugeot 508 tanıtıldığı andan itibaren D segmentine yeni bir soluk getirdi. Peugeot 508 kısa şasesi ve alçalmış tavanı sayesinde oldukça sportif çizgilere bürünerek yolda dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Aynı zamanda D segmentindeki alışılagelmiş tasarım çizgisinden sıyrılan Peugeot 508 bu nedenle oldukça keskin ve estetik hatlarıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca kapı camlarının çıtasız olması araca premium bir görünüm kazandırarak farklılığını ortaya koyuyor. Bu sebeple sportif ve konforlu bir sedan otomobil sahibi olmak isteyen kullanıcıların dikkatini çekiyor.

508 İlanları

5 Peugeot 3008 

Peugeot 30081 Eylül 2020 tarihinde yapılan makyajla beraber karartılmış arka stopları, yenilenmiş ön ızgarası ve daha keskin hatlara sahip yeni ön farları ile daha sportif ve daha agresif bir görünüme kavuştu. Ayrıca makyajsız versiyonu 2020 yılının en çok satan otomobilleri arasında 10. sırada olan Peugeot 3008 markanın en çok satılan modeli oldu. Bu sebeple marka için önemli bir konumda olan Yeni 3008 indirimli fiyatlarıyla yeni alıcılarını bekliyor.

3008 İlanları

6 Peugeot Fiyat Listesi | Yeni 5008 

Peugeot SUV ailesinin en büyük temsilcisi olan Peugeot 5008 geniş iç hacmi, bagaj kapasitesi ve 7 kişilik yolcu kapasitesiyle geniş aileler için en uygun araçlar arasında görülüyor. Geniş ve ferah iç yaşam alanıyla rahat ve konforlu bir deneyim sunan yeni 5008 aynı zamanda gelişmiş sürüş asistanları ve yenilikçi sürüş dinamikleriyle keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor. Bu özelliği sayesinde konforlu ve sportif bir SUV sahibi olmak isteyen kullanıcıların dikkatini çekiyor.

5008 İlanları

 

Peugeot Fiyat Listesi Kasım 2021


Peugeot Fiyat Listesi Kampanya Detayları ve Koşulları

Belirtilen anahtar teslim fiyatları, standart donanımlı versiyonlara aittir. İlave opsiyon talep edilmesi durumunda opsiyon bedeli, standart donanımlı araç fiyatının üzerine eklenecektir. Araçların Özel Tüketim Vergisi oranları, araç ve opsiyon bedeli toplamı üzerinden hesaplanacaktır. Araçlara eklenecek ilave opsiyonların fiyatları, ÖTV oranına göre değişiklik gösterebilecektir. Güncel ÖTV mevzuatından kaynaklanan bu değişiklik, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

Yukarıda yer alan tüm fiyatlar Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. tarafından tavsiye edilen fiyatlardır ve 01.11.2021 tarihinden itibaren geçerlidir. Bu fiyatlar bilgi için olup satın alma anındaki fiyatlar geçerlidir. Trafik sigorta bedeli fiyata dahil değildir. Kampanyalar stoklarla sınırlıdır. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş., ön bildirimde bulunmaksızın araçların fiyat ve özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Araçların fiyat ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi için bir Peugeot yetkili satıcısına danışınız.

 

 

1 YORUM

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here