Peugeot Ticari Fiyat Listesi Kasım 2021

0
8003
Peugeot Ticari Fiyat Listesi

Peugeot Ticari Fiyat Listesi Kasım 2021 güncel fiyatları belli oldu. Güncel kampanyaların ve indirim fırsatlarının yer aldığı Peugeot Ticari Fiyat Listesi Kasım 2021 fiyatlarını sizler için listeledik. 

Peugeot Ticari Fiyat Listesi 2021 Kasım

1Peugeot Ticari Fiyat Listesi | RİFTER

Peugeot Rifter geniş ön yüzü ve keskin çizgileriyle oldukça heybetli duruyor. Led farları,17 inç jantları ve led arka stoplarıyla sportif bir tasarıma sahip. 

Geniş iç hacmi ve panoramik cam tavanı ile oldukça ferah bir yaşam alanı sunan Peugeot Rifter keyifli bir yolculuk deneyimi yaşatıyor.

775 litre standart bagaj hacmine sahip olan Rifter arka koltukları katlandığında 3000 litreye kadar taşıma alanı sunuyor. Plus versiyonunda 7 kişilik taşıma kapasitesi sunan otomobil geniş aileler için bir adım öne çıkıyor. 

1.5 L 100 hp ve 130 hp gücünde iki dizel motor seçeneği ve 3 farklı donanım paketi bulunan Peugeot Rifter 5.000 TL’ye varan kampanyalı fiyatlarıyla satışa sunuluyor. 

Peugeot Rifter İlanları 

2 Peugeot Ticari Fiyat Listesi | PARTNER VAN 

4,75 metre uzunluğa sahip Peugeot Partner Van 4,40 metreküpe kadar yükleme hacmi sunuyor.3 kişilik yolcu kapasitesi ve kompakt tasarımıyla konforlu ve rahat bir sürüş deneyimi yaşatıyor. 

1.5 L dizel motor seçeneğiyle sunulan Partner Van 215.000 TL fiyatıyla yeni sahiplerini bekliyor. 

Peugeot Partner Van İlanları 

3 Expert Van | Peugeot Ticari Fiyat Listesi 

Peugeot Expert Van yük ağırlığına göre özel olarak ayarlanan süspansiyonlarıyla güçlü bir yol tutuşu ve konforlu bir sürüş deneyimi vadediyor. 

Geri görüş kamerası, kör nokta uyarı sistemi ve park kılavuz yardımıyla manevra alanının dar olduğu bölgelerde sürüş kolaylığı sağlıyor. 

Standart versiyonu 5,8 metreküpuzun versiyonu ise 6,6 metreküp yük taşıma hacmi sunan Expert Van fonksiyonel özellikleri ve donanımlarıyla işinizi hafifletiyor. 

Peugeot Expert Van İlanları 

4 Expert Traveller | Peugeot Ticari Fiyat Listesi 

Peugeot Expert Traveller, led farları, hareketli çizgilere sahip ön tamponu ve 17 inç jantları ile sportif görünüyor. Ayrıca yenilikçi ve modern iç yaşam alanı keyifli ve rahat bir yolculuk deneyimi yaşatıyor.

8+1 yolcu kapasitesine sahip Expert Traveller çift bölgeli kliması, panoramik cam tavanı, fonksiyonel olarak katlanabilen koltukları ve geniş iç hacmiyle konforlu bir yolculuk sunuyor.

Expert Traveller İlanları 

5 Peugeot Boxer Van 

Peugeot Boxer Van, 17 metreküpe kadar varan geniş yük hacmiyle yük taşımacılığının önemli bir aktörü. Ayrıca karavan olarak tercih edilen Boxer Van büyük boyutlarıyla geniş bir yaşam alanı sunuyor.

2.2 L dizel motor seçeneği ve 5 farklı versiyonuyla 275.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.  

Boxer Van İlanları 

6Peugeot Boxer Minibüs 

 

Peugeot Boxer Minibüs 16+1 yolcu kapasitesi ve 165 hp güce sahip 2.2 L dizel motoruyla 381.000 TL’den satışa sunuluyor. 

Boxer Minibüs İlanları 

 

Peugeot Ticari Fiyat Listesi 2021 Kasım


Peugeot Ticari Fiyat Listesi Koşulları ve Detayları

Yukarıda yer alan tüm fiyatlar Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. tarafından tavsiye edilen fiyatlardır ve 01.11.2021 tarihinden itibaren geçerlidir. Bu fiyatlar bilgi için olup satın alma anındaki fiyatlar geçerlidir. Trafik sigorta bedeli fiyata dahil değildir. Kampanyalar stoklarla sınırlıdır. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş., ön bildirimde bulunmaksızın araçların fiyat ve özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Araçların fiyat ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi için bir Peugeot yetkili satıcısına danışınız.

Belirtilen anahtar teslim fiyatları, standart donanımlı versiyonlara aittir. İlave opsiyon talep edilmesi durumunda opsiyon bedeli, standart donanımlı araç fiyatının üzerine eklenecektir araçların Özel Tüketim Vergisi oranları, araç ve opsiyon bedeli toplamı üzerinden hesaplanacaktır.

 

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here