arabam.com Konyaspor Taraftarına arabam.com’dan 3 Forma Hediye!! #1

1
102

arabam.com Konyaspor taraftarına arabam.com’dan 3 forma hediye!!

Kazanan takipçilerimiz ile özel mesaj aracılığıyla irtibata geçilecek olup, mevcut stok durumuna göre forma hediye edilecektir. Beden, tip vb. bilgiler alındıktan sonra arabam.com tarafından forma hediyesi gönderimi yapılacaktır.

Sponsorluk anlaşması gereğince arabam.com Trink sat! yazan forma hediye edilecektir.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

arabam.com (@arabamcom)’in paylaştığı bir gönderi

Katılım Şartları

@arabamcom hesabını takip et!
✅ 3 arkadaşını yorum olarak etiketle, formayı kap!

📢Yarışmaya katılım hakkı 25.08.2022 tarihinde sona erecek.
Kazanan takipçiler 26.08.2022 tarihinde Instagram hikayemizde verilecek link üzerinden sitemizde açıklanacaktır.

KAZANANLAR
ASİL Kazananlar:
1. @
oguzhanaladagli_
2. @ahmetaycicek1
3. @hasanbzlp1922

YEDEK Kazananlar:
1.@
yoruk1954
2.@ibrahim_aydintr
3.@hilaloguzhankilinc

Yarışma Sonuçları: https://simpliers.com/tr/cekilis/sonuc/AYHANU

Yarışma Kuralları

 • Görselde kullanılan formalardan stok durumuna göre gönderim yapılacaktır.
 • Yarışma, arabam.com’un resmi Instagram hesabı olan @arabamcom üzerinden düzenlenecek ve 19.08.2022’de başlayacaktır.
 • Instagram hesabında 19.08.2022 tarihinde başlayıp, 25.08.2022 saat 23:59’a kadar sürecek yarışmada; arabam.com Instagram hesabını takip ederek yarışma postunun altına 3 arkadaşını etiketleyen kullanıcılar arasından yarışmayı kazanan 3 kişiye verilecektir. Sonuçlar 26.08.2022 tarihinde gün içerisinde, arabam.com Instagram hikayemizde verilecek link üzerinden sitemizde açıklanacaktır.
 • Yarışmaya katılan kullanıcıların katılımının geçerli olabilmesi için arabam.com’un resmi Instagram hesabı olan @arabamcom hesabının takip edilmesi ve 3 arkadaşını etiketlemesi gerekmektedir.
 • Ticari bir koşul yoktur. Bir kullanıcı yarışmaya dilediği kadar farklı bir yorumla katılım sağlayabilir. Aynı yorumla tekrar katılım sağlayamaz. Kullanıcıların paylaştıkları fotoğraflarda ve yorumlarda, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar kaldırılabilir. Bu tür yorumları atan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, yöneticiler tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir.
 • Yarışmaya, 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi, ödül kazanamazlar. Gerekli görüldüğü takdirde, yarışmaya katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.
 • Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar. Yanlış iletişim bilgileri ve sair teknik sebeplerle ve/veya arabam.com kusurundan kaynaklanmayan sair herhangi bir nedenle ödül kazananların bu haklarını kısmen veya tamamen kullanamamalarından arabam.com’un herhangi bir sorumluğu ve yükümlülüğü olmayacaktır.
 • Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucu doğacak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, ödüle hak kazanılmış olsa dahi, önceden haber verilmeksizin uygulamanın durdurulmasından dolayı, arabam.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
 • Yarışma kapsamında kazanılan herhangi bir ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, ödülün parasal karşılığı istenemez. Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. Yarışma kapsamında paylaşılan tüm yorumların kullanım hakkı arabam.com’a aittir.
 • Yarışmaya katılan tüm kullanıcılar fotoğraflarının ve yorumlarının arabam.com tarafından farklı mecralarda kullanılabileceğini baştan kabul etmiş sayılırlar. arabam.com yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Formalar 3 kişiye verilecektir. Katılımcı olan kullanıcılar, ad, soyad, telefon numarası, beden ve adres bilgilerinin ARABAM COM İNTERNET VE BİLGİ HİZMETLERİ A.Ş tarafından hediye edilecek formayı, yasa dışı yollarla satışa sunmayacağını taahhüt etmiş sayılacaktır.
 • Belirtilen kurallar çerçevesinde yarışmaya katılan her katılımcı, yarışma ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder. arabam.com, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir. arabam.com yarışmanın kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma, yarışmayı durdurma veya süresini uzatma hakkına sahiptir. Yarışmanın tüm hakları arabam.com’da saklıdır. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

1 YORUM

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here