Goodyear’da yaz, 250 TL’ye varan fırsatlarla başlıyor!

0
7072
Goodyear Kampanya

Goodyear’ın yaz kampanyası, çok çeşitli hediye fırsatları ile yazın gelişini müjdeliyor. Goodyear’dan 15 Mart – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında kampanya koşullarına uygun lastik alımı yapan tüketiciler, hediye çekleriyle goodyearclub.com.tr’ye girerek akaryakıttan küçük ev aletlerine, tekstilden teknolojik ürünlere dek, 50’nin üzerinde hediyeden istediklerini seçebiliyorlar.

Goodyear Kampanya

Goodyear’da yaz, 250 TL’ye varan fırsatlarla başlıyor!

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, tüketicileri için yine çok avantajlı bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında, 15 Mart – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında Goodyear marka 4 adet 16 inç 4×4, binek yaz lastiği veya binek dört mevsim lastik alanlar gooodyearclub.com.tr’de geçerli 100 TL’lik hediye çeki, 4 adet 17 inç ve üzeri lastik alanlar ise goodyearclub.com.tr’de geçerli 250 TL hediye çeki veya Goodyear satış noktasında kullanılmak üzere servis çekine sahip olacaklar.

GoodYear Kampanya Detayları için buraya tıklayın!

Söz konusu servis çeki; rot-balans, sökme-takma, montaj, lastik oteli, lastik değişimi, nitrojen, hava gibi lastik servis hizmetlerinin yanı sıra yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü ve bakımı, akü değişimi, silecek değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu – cam tamiri gibi araç bakım hizmetleri için geçerli olacak.

Goodyear Kampanya

250 TL’lik puan kazandırıyor!

Goodyear’dan kampanya koşullarına uygun lastik alımı yapan tüketiciler, 100 TL’lik puanlarını goodyearclub.com.tr üzerinde kullanırlarken, 250 TL’lik puan kazanan kampanya katılımcıları ise Goodyear satış noktasında isterlerse servis hizmetini isterlerse de goodyearclub.com.tr alışveriş çeki seçeneğini kullanabilecekler. Tüketiciler, hediyelerini goodyearclub.com.tr üzerinden kullanmak istediklerinde hediye çekinden akaryakıta, küçük ev aletlerinden teknolojik ürünlere kadar çok çeşitli hediyelerden istediklerini seçebilecekler.

Konuyla ilgili olarak Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Tüketici Lastikleri Direktörü Alpay Selçuk; “Goodyear ailesi olarak, bahar ve yaz mevsiminin gelişini tüketicilerimiz için hazırladığımız çok avantajlı bir kampanyayla kutluyoruz. Üstün performansı ve kalitesiyle sektörde öne çıkan Goodyear lastiklerinin avantajlı şartlarla ve çok çeşitli fırsatlarla tüketicilere ulaşması bizler için çok önemli. İlerleyen dönemde de tüketicilerimiz için farklı kampanyalar hazırlamayı planlıyoruz” diye konuştu.

FuelSaving teknolojisiyle tanışın!

Goodyear’ın yaz lastikleri arasında dikkat çeken serilerden biri olan EfficientGrip Performance; konfor ve tasarrufu bir arada sunuyor. FuelSaving Teknolojisi sayesinde daha düşük yuvarlanma direnci sağlarken yakıt tüketimini de düşürüyor. Bu sayede maliyetleri azaltırken doğayı korumaya da yardımcı oluyor. Özel olarak geliştirilmiş hamur bileşenleri ve deseniyle ıslak zeminlerde kısa fren mesafesi sunarken kızaklamaya karşı yüksek direnç sağlıyor.

Goodyear Lastikleri Türk A.Ş. hakkında:

Dünyanın en büyük lastik şirketlerinden olan Goodyear Tire and Rubber Company’nin Türkiye’deki iştiraki olarak 1 Eylül 1961’de kurulan Goodyear Lastikleri Türk A.Ş.; 2000’e yaklaşan çalışanı ile İstanbul’daki merkez ofisi dışında İzmit ve Adapazarı’ndaki iki üretim tesisinde faaliyet göstermektedir. Şirket, Goodyear, Fulda, Sava, Debica ve Kelly markaları altında tüketici lastikleri ve ticari lastikler üretmekte ve pazara sunmaktadır. Türkiye’deki en büyük 100 ihracatçı arasında yer alan Goodyear Lastikleri Türk A.Ş., 2017 yılında otomotiv sektörünün 9. büyük ihracatçısıdır. Şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da “GOODY” sembolüyle işlem görmektedir. Türkiye’de geniş bayi ağına sahip Goodyear Lastikleri Türk A.Ş.’nin ürünleri ve faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için goodyear.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here