Goodyear’dan Kazandıran Kış Kampanyası

0
5254
Kazandıran Kış Kampanyası

Goodyear lastik fiyatları nasıl mı? Goodyear oto lastik kampanyası mı arıyorsunuz? Kampanyalı Goodyear lastik almayı mı düşünüyorsunuz? goodyearclub.com.tr alışveriş çeki hakkında bilgi mi arıyorsunuz? Goodyear kış kampanyası hakkında keyifli bir haberimiz var… Goodyear’dan kazandıran kış kampanyası.

Goodyear Kampanyasını Kaçırmayın!

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, kış kampanyasıyla tüketicilere birbirinden değerli hediyeler sunuyor.

Goodyear’dan Kazandıran Kış Kampanyası!

Goodyear’dan, 1 Ekim 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında 4 adet 16 inç ve üzeri Goodyear marka 4×4, binek kış lastiği, binek yaz lastiği ve binek dört mevsim lastiği alanlar, www.gooodyearclub.com.tr’ de geçerli 80 TL’lik hediye çeki; 17 inç ve üzeri Goodyear marka 4×4, binek kış lastiği, binek yaz lastiği ve binek dört mevsim lastik alanlar ise 240 TL değerinde www.gooodyearclub.com.tr alışveriş çeki veya Goodyear satış noktasında kullanılmak üzere servis çekine sahip olacaklar.

Goodyear’dan kampanya koşullarına uygun lastik alımı yapan tüketiciler, 80 TL’lik puanlarını goodyearclub.com.tr üzerinde kullanırlarken, 240 TL’lik puan kazanan kampanya katılımcıları ise Goodyear satış noktasında isterlerse servis hizmetini isterlerse de goodyearclub.com.tr alışveriş çeki seçeneğini kullanabilecekler. Tüketiciler, hediyelerini goodyearclub.com.tr üzerinden kullanmak istediklerinde hediye çekinden akaryakıta, küçük ev aletlerinden teknolojik ürünlere kadar yüzlerce hediyeden istediklerini seçebilecekler.

Mevsime ve iklime uygun lastik kullanımına ve kampanyaya dair açıklamalarda bulunan Goodyear Tüketici Lastikleri Direktörü Alpay Selçuk;Goodyear olarak, sadece kar yağışı olduğunda değil, hava sıcaklığının +7°C’nin altına düştüğü tüm bölgelerde yol güvenliği için kış lastikleri kullanılmasını özellikle tavsiye ediyoruz.

Kış lastiklerinde kullanılan özel kauçuk, zorlu kış koşullarında çok daha iyi yol tutuşu ve daha kısa fren mesafesi sunar. Bu da tüketiciler için çok daha güvenli sürüş performansı demektir. Goodyear’ın üstün teknolojisiyle öne çıkan lastikleriyle, tüketicilerimize bir yandan güvenli ve konforlu sürüş sunarken, bir yandan da kampanya kapsamında birbirinden değerli hediyeler kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here