Doğuş Otomotiv’den Yeni Volkswagen Caddy Açıklamaları

0
1419
Yeni Volkswagen Caddy

Doğuş otomotiv yeni Volkswagen Caddy’nin satış tarihi ile ilgili resmi açıklamayı yaptı. Yeni Caddy fiyatları ile ilgili ön açıklama yapılmazken hangi motor seçeneğiyle satışa sunulacağına yer verildi. Resmi açıklama: ” Volkswagen Ticari Araç’ın en beğenilen modellerinden biri olan Caddy’nin beşinci nesli bu ayın sonunda Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor. Volkswagen’in yeni binek araç modellerinin üretildiği MQB platformunda üretilen ilk hafif ticari araç olan Yeni Caddy bu doğrultuda tamamen en küçük vidasına kadar yenilendi.”

“MQB platformu sayesinde yeni birçok teknoloji ile donatılmış olan Yeni Caddy, aynı zamanda tüm zamanların en dijital Caddy’si. Sınırsız çok yönlülüğüyle farklı ihtiyaçlara çözüm sunan Caddy’nin beşinci nesli tamamı ile son teknoloji üretimi, tamamen yenilenen özellikleriyle şimdi binek araç beklentilerine de cevap veriyor. MQB platformunda üretilen ilk Caddy olması nedeniyle tamamen yeniden tasarlanan model oldukça binek tipi bir modelin özelliklerini taşımakta. İç mekan ve yükleme alanlarındaki önemli artış rakiplerin göre önemli seviyede, yeni teknolojileri, konfor ve güvenlik özellikleriyle sınıfının en iddialı modeli olmaya devam ediyor. Tüm bu yeniliklerle, Caddy’nin bilindik ve beğenilen DNA’sına da sadık kalmayı başaran Yeni model Şubat ayında Türk tüketicilerle buluşacak.”

Yeni Caddy
Yeni Caddy

Yeni Volkswagen Caddy Hakkında Detaylar!

Yeni Caddy, bugüne kadarki en dijital model. Dijitalleştirilmiş yüksek teknolojiye sahip ön konsol, genişletilmiş iç mekanın etkisiyle konfor seviyesini en yüksek noktaya taşıyor. Gösterge paneli ve kontrol elemanları tamamen yeniden tasarlanan Yeni modelde, donanım seviyesine bağlı olarak 6,5 inçten, 8,25 inç ekrana kadar değişen multimedya sistemleri standart olarak sunuluyor. Teknolojik alanda gerçekleştirilen birçok yeniliğin yanı sıra yeni arka süspansiyon, panoramik cam tavan, ergoComfort koltukları ve ilk kez sunulan anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi gibi özellikleriyle binek araç seviyesinde fonksiyonellik ve konfor sunuyor. Türkiye’de 2.0 litrelik dizel bir TDI motorla satın alınabilecek. 122PS güç ve 320Nm tork sağlayan motor çok iddialı duruyor. Aynı zamanda, hem ekolojik hem de ekonomik açıdan gözle görülür derecede olumlu çıktılar yaratıyor.

2. El Otomobil İlanları İçin Tıklayın!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here