2024 Ford Tourneo Custom Fiyat Listesi

Fiyat Aralığı 1.833.600 TL - 2.181.800 TL
Künye
Model: Ford Tourneo Custom
Nesiller: 8
İlk Üretim Yılı: 2012
Motorlar: Dizel
Uzunluk
5050 cm
Genişlik
2275 cm
Yükseklik
1963 cm
Kapı Sayısı: 5
Bagaj Hacmi: 0 Lt

Motor Seçenekleri (3)

2.0 EcoBlue 320 S Upgrade, Dizel, 136 HP
11 Mayıs 2024 tarihinde güncellenmiştir.
Yakıt Tüketimi Vites Tipi Fiyat Kampanyalı Fiyat
Deluxe 7.5 Lt/100 Km Düz 1.833.600 TL -
Deluxe 7.5 Lt/100 Km Otomatik 1.943.200 TL -
2.0 EcoBlue 320 S Upgrade, Dizel, 170 HP
11 Mayıs 2024 tarihinde güncellenmiştir.
Yakıt Tüketimi Vites Tipi Fiyat Kampanyalı Fiyat
Titanium 8.2 Lt/100 Km Otomatik 2.098.100 TL -
2.0 EcoBlue 320 L Upgrade, Dizel, 170 HP
11 Mayıs 2024 tarihinde güncellenmiştir.
Yakıt Tüketimi Vites Tipi Fiyat Kampanyalı Fiyat
Titanium 8.2 Lt/100 Km Otomatik 2.181.800 TL -
Kullanım durumu
Aracı Puanla

Ford Tourneo Custom Modelleri

Ford Tarihi

İlk olarak 1903 yılında Detroit'in Dearborn, Michigan olarak bilinen bir banliyösünde Henry Ford tarafından kurulan Ford Motor Company, yalnızca dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biri olarak değil, aynı zamanda Büyük Dünya Savaşı'nda hayatta kalan birkaç şirketten biri olmasıyla da tanınmaktadır. Otomotiv markası, dünyadaki en büyük aile şirketidir ve Ford'un zengin tarihinin ilk başladığı 110 yıldan uzun bir süre önce, başından beri Ford ailesi tarafından kontrol edilmektedir.  Ford'un ürettiği ilk araç 1903'te Ford Model A idi, ardından Model K ve Model S geldi. Birkaç yıl sonra popüler Model T tanıtıldı. 

1950'ler ve 1960'lar boyunca Thunderbird ve 1964'te Mustang dahil olmak üzere Ford'un en ikonik araçlarından bazılarının piyasaya sürülmesine tanık oldu. Sonraki birkaç on yıl boyunca Ford Motor Company, Asya'da fabrikalar açarak, Ford Motor Credit Company'yi kurdu. Mazda ve Land Rover dahil olmak üzere diğer markaları satın alarak genişlemeye devam etti. Ford, dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biri olmaya devam ediyor. Ford’un ticari otomobil modellerinden Ford Tourneo Custom sıfır fiyat ve Ford Tourneo Custom fiyat listesi hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam edin.

Ford Tourneo Custom

2021 Ford Tourneo Custom, yapmak istediğiniz her yolculuk için mükemmel bir yol arkadaşıdır. Çok Amaçlı Araç (MPV), çok yönlü oturma konfigürasyonları ve olağanüstü yakıt ekonomisi ile ferahtır. 2019, Tourneo Custom Abu Dabi'de düzenlenen prestijli Orta Doğu Yılın Otomobili (MECOTY) Ödülleri'nde birincilik ederek segmentinde en iyileri arasına girdi.

Ayarlanabilir arka koltuklar, alanınızı tüm ihtiyaçlarınıza göre yapılandırmanıza olanak tanır. Arka koltuklar sadece katlanmakla kalmıyor, aynı zamanda kargoya yer açmak için de çıkarılabiliyor. Ford Tourneo Custom, 9 yolcuya kadar rahatça oturacak alan sağlar. Ayrıca oldukça önemli olan ISOFIX çocuk koltuğu sabitleme noktaları ile birlikte gelir.

Her yönden koruma sağlar ve bu konuda asla ödün vermez buna binaen 6 hava yastığı sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca Turneo Custom modellerinde 20 havalandırma deliği bulundurur. Ve çok verimli bir klima sisteminin kombinasyonu içerir. Ayrıca yolcular hangi koltukta otururlarsa otursunlar araç tüm yolcuları rahat ettirecek şekilde tasarlanmıştır. Yeni Tourneo Custom, Arka Görüş Kamerası, Lastik Basıncı İzleme Sistemi ve Kör Nokta Bilgi Sistemi gibi bir dizi akıllı sürücü destek teknolojisine ev sahipliği yapıyor. Ford aralarından seçim yapabileceğiniz 9 ayrı çarpıcı renk ile renklendirildi. Bunlardan bazıları kırmızı, lacivert, turuncu ve mavi gibi çoğu ana rengi içermektedir.

Tourneo Custom, 5 yıldızlı Euro NCAP güvenlik derecesinde başarılar elde etmiştir. Ayrıca her yolculuk için geniş ve çok yönlü oturma konfigürasyonları sağlar. Bu şekilde, ister insan, ister kargo veya her ikisi ile birlikte olsun yapmak istediğiniz her yolculuk için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca iş kullandığınızda açılır kapıları ve yerden yüksekliği ile çok büyük kolaylıklar sağlar. En zorlu yolculuklardan kendinizi güvende hissederek ve sunduğu ortamlar sayesinde en rahat oturarak çıkabilirsiniz. 

Ford Tourneo Custom Motor Seçenekleri

  • 2.0 EcoBlue 320 L Upgrade, Dizel Yakıt Tipi, 130 Beygir Gücü
  • 2.0 EcoBlue 320 S Upgrade Bagajlı, Dizel Yakıt Tipi, 130 Beygir Gücü
  • 2.0 EcoBlue 320 L Bagajlı Hibrit, Dizel Yakıt Tipi, 185 Beygir Gücü
  • 2.0 EcoBlue 320 L Bagajlı Upgrade, Dizel Yakıt Tipi, 185 Beygir Gücü
  • 2.0 EcoBlue 320 L Hibrit, Dizel Yakıt Tipi, 185 Beygir Gücü
  • 2.0 EcoBlue 320 L Upgrade, Dizel Yakıt Tipi, 185 Beygir Gücü
  • 2.0 EcoBlue 320 S Upgrade, Dizel Yakıt Tipi, 185 Beygir Gücü

Ayrıca Ford Tourneo Custom Trend, Titanium ve Titanium Plus seçeneklerini sunmaktadır. Bu modeller tasarımsal ve donanımsal özellikler açısından farklılıklar gösterebilmektedir. Farklılıklar sebebiyle fiyatlar bu seçeneklere göre değişmektedir.

Ford Tourneo Custom Fiyatları

Ford Tourneo Custom yıllardan beri ticari araç pazarına damgasını vuran geniş MPV modellerinden biridir. Hem fazla yolcu taşıyabilirsiniz hem de taşıma işlerinizi kolayca en ideal şekilde tamamlayabilirsiniz. Ford Tourneo Custom sunduğu güvenlik ve kişiselleştirme seçenekleri sayesinde birçok alıcı tarafından ilk tercih olarak kabul edilir. Tourneo Custom sunduğu paket donanım seçenekleri ile yolda güvenliğini en üst seviyeye çıkarır. Ayrıca iç mekanda kalite, konfor ve rahatlığı en üst seviyede tutmasına ek olarak malzemeler uzun yolculuklara da olanak sağlar. Modellere internet sitemizden Ford Tourneo Custom sıfır araç fiyatları ve Ford Tourneo Custom fiyat listesi 2021 ’e kolayca erişebilirsiniz.

Sıfır Km Ford Tourneo Custom Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sıfır kilometre bir Ford Tourneo Custom ticari araçları değerlendirirken pek çok önemli parametreye özellikle dikkat etmelisiniz. Tourneo Custom kelimenin tam anlamıyla Van gövde tipinde Large MPV olarak geçen bir otomobildir. Ford Tourneo Custom sıfır araba fiyatları sitemizde güncel bir şekilde yer almaktadır. Ayrıca Tourneo Custom MPV’nizin alacağınız paket seçeneklerine göre hangi donanım ve tasarım özellikleri içerdiğini kolayca öğrenebilirsiniz. Modelin iç mekan malzemelerin en kaliteli olanları özenle seçilerek yerleştirilmiştir. Ayrıca en zorlu şartlar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Araç için en azı 130 HP sunacak şekilde oldukça fazla motor seçeneği bulunmaktadır. Tourneo Custom modeliniz için sitemizde 9 ayrı renk seçeneği bulunmaktadır. 

Ford Tourneo Custom sıfır km fiyatları sunduğu tasarım, donanım özellikleri ve boyutları ile orantılı değişir. Bununla birlikte Ford Tourneo Custom sıfır güncel fiyatları ve ilanları kolay filtreleme yöntemi ile inceleyerek kısa sürede alacağınız otomobile ulaşabilirsiniz.

Devamını Gör