Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. Arabam.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz. Detaylı bilgi
Kapat

Skoda Octavia

 aramanızda 564 ilan bulundu Aramayı Kaydet

Görünüm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Skoda Oktavia

 

Kökleri 1895’e kadar dayanan yani bugün çok popüler pek çok otomobil markasından çok daha köklü olan Çek otomobil markası Skoda tarafından geliştirilen otomobildir. 1991’den beri Volkswagen tarafından desteklenen Skoda, ülkemizde de farklı modellerini satışa sunuyor. Laurin ve Klament adlı iki erkek kardeşin bisiklet üretmek üzere kurdukları Skoda fabrikası bugün, bütün dünyaya otomobil satan bir dev haline gelmiş bulunuyor. Skoda’nın Oktavia modeli de hem Türkiye’de hem de Avrupa’da çok tutuluyor. Geniş - ferah iç hacmi, oldukça verimli kullanılabilen bagaj alanı, özellikle son model Skoda Oktavia’lardaki dijital destek teknolojisi ve şık tasarımı ile dikkat çeken bir otomobil. Eğer hayalinizde geniş ve konforlu bir aile arabası almak varsa arabam.com ilanlarından bütçenize uygun bir Skoda Oktavia seçebilirsiniz.  Ayrıca Octavia Combi, Combi model, Oktavia fiyat listesi gibi bilgilere de erişebilirsiniz.

 

Skoda Oktavia Tasarımı

Skoda Oktavia, Volswagen Golf’ten esinlenilerek tasarlanmıştır. 5 kapılı liftback gövde tipindedir. Şık, sportif ve şehirli bir imaj çizer. Bu çizgisini 2016 model Oktavia’larda trend renkler, jantlar ve aydınlatmalarla destekler. Aile otomobili olarak çok tercih edilen Oktavia’ya arabam.com’da sahibinden Skoda Oktavia ya da galeriden ilanlarına ulaşabilirsiniz.

 

Yeni Oktavia Hakkında

2016 model Skoda Oktavia, kaliteli malzeme ve işçilikle döşenmiş iç mekanda çok şık ve keyifli bir ortam sunuyor. Araçta, sürücüye yardımcı olmayı hedefleyen teknolojik donanıma sahip konsol, güvenliği sadece ön koltuk için değil arkadaki yolcular için mükemmel şekilde optimize eden mühendislik anlayışı göze çarpıyor. Sıfır kilometre Skoda Oktavia almayı düşünenler dijital teknoloji konusunda da oldukça tatmin olacakları bir donanımla karşılaşıyorlar.

 

Skoda Oktavia Fiyatları

Oldukça keyifli bir sürüş deneyimi sunan Oktavia fiyatları model ve diğer detaylara göre değişiyor. Genel olarak bir otomobiln fiyatına etki eden marka, model, teknik donanım, vites tipi, yakıt kullanım şekli yani motor gibi ayrıntılar Skoda Oktavia fiyatına da etki eden konu başlıkları olarak özetlenebilir.  

 

Skoda Amblemi

Daire içindeki kanatlı ok şeklindeki Skoda amblemi, aslında çok derin bir anlama sahip. Hızlı, güçlü ve hedefe yönelik ilerlemeyi temsil ediyor. 1895 yılında bisiklet üretmeye karar veren ve yıllar içinde yaşanan savaşlara rağmen ayakta kalabilen iki kardeşin öyküsündeki başarı tılsımı da belki de bu “hızlı, güçlü ve hedefe yönelik ilerleme” mottosuna dayanıyor.

 

Diğer Skoda Marka Otomobiller

Skoda markası Türkiye’de Skoda Oktavia, Skoda Fabia, Skoda Superb gibi modellerini de satışa sunuyor.

 

İster ikinci el örneğin  2011 model Skoda Oktavia, ister 2016 model Oktavia ya da son model bir Skoda Oktavia almayı düşünün, bu otomobil size konfor sunacak detaylarla donatılmış.