Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. Arabam.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz. Detaylı bilgi
Kapat

Ford Mustang

 aramanızda 13 ilan bulundu Aramayı Kaydet

Görünüm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ford Mustang

Bazı otomobiller, ulaşım aracından çok öte anlamlar ifade eder. Bir neslin simgesi, bir imajın ya da yaşam biçiminin ifadesi olurlar. Onlar, film sahnelerinden fırlamış gibidir. Üstelik nesiller boyu çekici olmayı başarırlar. arabam.com ilanları arasında rastlayabileceğiniz Ford Mustang da tasarımıyla, gücüyle, konforuyla böyle bir otomobil.

 

Ford markasının belki de en dikkat çekici otomobili olan Mustang, aslında bir arabadan çok daha ötedir. Onun için efsane demek yanlış olmaz. Öyle her gün trafikte rastlanan bir araba olmasa da hemen her otomobil tutkunun gönlünde yatar bir Mustang’e sahip olmak. Muscle car sınıfındaki Ford Mustang almayı düşünüyorsanız arabam.com ilanları arasından size uygun bir Mustang bulmanız mümkün. Tek yapmanız gereken sahibinden Ford Mustang ya da galeriden Ford Mustang ilanlarını takip etmek. Sıfır veya ikinci el Ford Mustang ilanlarından bütçenize ya da hayalinizdeki özelliklere uygun biri mutlaka çıkacaktır.

 

Mustang GT Convertible

Mustang hayali kuranlar için Mustang Convertible, sihirli sözcük kombinasyonu gibidir. Yoldaki güçlü duruşu, çekici sportif görünümü ile Mustang hayranlarının sahip olmak istediği marka-model kombinasyonudur. Mustang Shelby ya da Shelby CT 350 de benzer şekilde hayalleri süsleyen bir otomobil olarak dikkat çekiyor.

 

Ford Mustang’in Tarihçesi

İlk Mustang 1967’de satışa sunulmuş. Ford, bu otomobili daha önce ürettiği ve çok ilgi gören Ford Falcon’dan ilham alarak geliştirmiş. İlk Mustang, Michigan’da üretilmiş. James Bond filmlerinde de boy gösteren otomobil, altı nesildir üretiliyor.

 

Otomobil tutkusunu onları daha çok tanımaya gösterdiği önemle test yazılarına taşıyan arabam.com’da farklı markaların test sürüşü deneyimlerinin paylaşıldığı makalelere rastlayabilirsiniz. Eğer Ford Mustang hakkında bilgi edinmek ilginizi çekiyorsa arabam.com yazarlarından Süreyya İzgi’nin Ford Mustang Fastback 2.3 Ecoboost test yazısı da ilginizi çekecektir.