Oyak Renault, “Türkiye’de Yılın Otomobili” Ödülüne Kavuştu

2
2721

Oyak Renault, “Türkiye’de Yılın Otomobili” ödülüne kavuştu.

Bu yıl beşinci kez Otomotiv Gazetecileri Derneği (OGD) tarafından düzenlenen Türkiye’de Yılın Otomobili yarışmasının kazananı 5 bin puan alan Renault Clio olmuştu. Oyak Renault, ödülüne kavuştu.

Oyak Renault tarafından üretilen ve Otomotiv Gazetecileri Derneği (OGD) üye olan basım mensupları tarafından yapılan oylama sonucunda birinci olan Renault Clio Türkiye’de Yılın Otomobili yarışmasını kazanarak ödül almıştı. Bu büyük ödül, Oyak Renault Fabrikaları’nda yerini aldı.

En yeni ikinci el Renault Clio ilanlarına bakmadan geçmeyin!

Oyak Renault Genel Müdürü Antoine Aoun’un yaptığı açıklama şöyle, “Groupe Renault’nun yeni yıldızı, fabrikamızın gururu, çalışanlarımızın yoğun çalışmasıyla üretilen Yeni Clio, Otomotiv Gazetecileri Derneği üyeleri tarafından Türkiye’de Yılın Otomobili seçildi. Bu vesileyle, Yeni Clio’nun başarı hikayesinde en büyük paya sahip olan değerli Oyak Renault ailesini yürekten kutluyorum. Destekleri ve katkıları için tedarikçilerimiz de dahil olmak üzere tüm paydaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Salgın nedeniyle yaşanan zorlu dönemde gelen bu başarı, çalışma arzumuzu daha da artırıyor. Mayıs başında üretime yeniden başladık ve Bursa’dan dünyaya Yeni Clio’ları göndermeye devam ediyoruz.” dedi.

Renault Clio

Renault MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş’ın yaptığı açıklama şöyle, “Onur Köşesi’nde saklayacağı çok kıymetli bir ödülü daha OYAK Renault Otomobil Fabrikaları’yla paylaşmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Otomotiv Gazetecileri Derneği’nin birbirinden değerli 74 üyesinin oylarıyla Türkiye’de Yılın Otomobili seçilen Yeni Clio, Türk mühendisi ve işçisinin ortaya koyduğu emek, özveri ve bilgi birikiminin ürünü. Megane Sedan’ın ardından, milyonlarca Euro yatırımla yola çıkan Yeni Clio ile bir kez daha yaşadığımız bu gururu, emeği geçenlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. OGD tarafından Türkiye’de Yılın Otomobili organizasyonunun düzenlendiği 5 yılda 2’nci kez bu prestijli ödülü elde etmek bizim için çok kıymetli. Yeni Clio’nun kısa sürede yakaladığı başarılı satış rakamları, “Türkiye’nin Otomobili” unvanını ne kadar hak ettiğinin en somut göstergesidir.” dedi.

arabam.com’dan araç kiralamak çok kolay! Sistem, aradığınız kiralık aracı hızlı ve kolay bir biçimde bulmanıza yardım ediyor. Uygun fiyata araba kiralamak için arabam.com’u kullanabilirsiniz.

Araç almayı düşünüyorsanız en yeni ikinci el sahibinden satılık araba ilanlarına bakmadan geçmeyin. Eğer aracınızı satmayı düşünüyorsanız aracınızı arabam.com üzerinden ücretsiz ilan vererek hızlıca satabilirsiniz.

 

2 YORUMLAR

  1. 5 yılda kazanılmış 2 birincilik gerçekten çok iyi bir başarı, OYAK Renault Otomobil Fabrikaları gerçekten büyük bir takdiri hak ediyor.

  2. Birincilik ödülünü alması tesadüf olmasa gerek. Ulaştığı satış rakamlarının tesadüf olmaması gibi. Sektörün ihtiyacını karşılıyorlar.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here