Dünyanın en köklü otomobil markalarından PEUGEOT, 5 Ocak’ta Las Vegas’ta düzenlenecek CES Tüketici Elektroniği Fuarı’nda gelecek vizyonu olan INCEPTION CONCEPT için dünya prömiyerini gerçekleştirecek. Inception Konsepti, “Göz Alıcılık”, “Duygu” ve “Mükemmellik” olmak üzere markanın temel değerleri üzerinden yaratıldı. Buna göre konsept, marka için yeni bir çağın başlangıcını temsil edecek. Konu ile ilgili tüm detayları ise siz değerli okuyucularımız için derledik.

Konsept, 5 Ocak’ta Las Vegas’ta Görücüye Çıkacak

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, markanın gelecek vizyonunu 5 Ocak’ta Las Vegas’ta düzenlenecek CES 2023’te otomobil tutkunlarının beğenisine sunacak. Ayrıca tamamen yeni tasarım dili, devrim niteliğindeki iç tasarımı ve benzersiz sürüş hissi ile Inception konsepti geleceğe ışık tutacak. Diğer yandan ise PEUGEOT 2023 yılını, “Elektrik Yılı” olarak belirledi. Bu bağlamda şirket, dünya prömiyerini gerçekleştireceği yeni konseptiyle “BEV-by-design” yeni nesil elektrikli platformlardan nasıl yararlandığını gösterecek.

Konseptin dünya prömiyeri 5 Ocak 2023 Perşembe günü Türkiye saatiyle gece 1’de canlı olarak yayınlanacak. Ardından ise 6 Ocak Cuma günü saat 11:00’da “PEUGEOT Brand Forward” etkinliği takip edecek. Ayrıca bu etkinlikte, markanın geleceği hakkında dijital bir sunum da yer alacak. Bundan sonra ise PEUGEOT CEO’su Linda JACKSON, PEUGEOT Tasarım Direktörü Matthias HOSSANN, PEUGEOT Ürün Direktörü Jérôme MICHERON ve PEUGEOT Pazarlama ve İletişim Direktörü Phil YORK ile uluslararası yuvarlak masa toplantıları gerçekleştirilecek.

PEUGEOT için yeni bir dönemin başlangıcı: PEUGEOT INCEPTION Concept

PEUGEOT INCEPTION Concept, Fransız markanın yeni nesil, doğuştan elektrikli platformlardan yararlanarak, otomobil deneyimini nasıl yeniden icat ettiğini gözler önüne seriyor. Şirket, iç mekânı baştan sona yeniden tasarlıyor. Ayrıca yeni nesil PEUGEOT i-Cockpit sürüş hareketlerini yeniden şekillendirirken, yeni dijital ve fiziksel deneyimler yaratıyor.

PEUGEOT INCEPTION Concept, markanın tasarım dilini bir sonraki seviyeye taşıyacak. Ayrıca konsept, kedi duruşu ve üç pençeli ışık imzası gibi en karakteristik özelliklerini daha da geliştiriyor. Diğer yandan ise INCEPTION Concept otomotivin geleceğine dair kararlı bir vizyon sergiliyor. Ayrıca bu konsept, markanın temel değerleri olan “Göz Alıcılık”, “Duygu” ve “Mükemmellik” tanımlamalarını da kusursuz şekilde bünyesinde barındırıyor. PEUGEOT INCEPTION Concept marka için yeni bir dönemin başlangıcını simgeliyor. Buna göre bu konsept markanın yeni nesil modelleriyle ilgili bir ön gösterim niteliğinde de olacak. Ayrıca gelecek 10 yılda yeni PEUGEOT otomobillerinde olacak özellik ve teknolojilere ışık tutuyor.

Satılık Tüm Peugeot Modellerini İnceleyin

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here