BMW 7 serisi
BMW 7 serisi
BMW 7 serisi
BMW 7 serisi
BMW 7 serisi
BMW 7 serisi
BMW 7 serisi
BMW 7 serisi
BMW 7 serisi
BMW 7 serisi
BMW 7 serisi
BMW 7 serisi

2024 BMW 7 serisi Fiyat Listesi

Fiyat Aralığı 13.633.000 TL - 14.195.600 TL
Künye
Model: BMW 7 serisi
Nesiller: 27
İlk Üretim Yılı: 1986
Motorlar: Hibrit
Uzunluk
5391 cm
Genişlik
1950 cm
Yükseklik
1544 cm
Kapı Sayısı: 4
Bagaj Hacmi: 540 Lt

Motor Seçenekleri (1)

Misafir Kullanıcı
27.05.2024
Çok güzel
(Almayı düşünüyor)
(0)
Kullanım durumu
Aracı Puanla

BMW 7 Serisi

BMW 7 Serisi yeni ve modern tasarım anlayışıyla geniş gövdesinde sportifliği ve estetiği bir arada sunuyor. Büyük ön böbrekler otomobilin ön yüzünün oldukça heybetli görünmesini sağlıyor. Keskin çizgileri ve estetik hatlarıyla oldukça modern görünen BMW 7 Serisi büyük boyutları ve geniş gövdesiyle oldukça güçlü görünüyor.

BMW’nin amiral gemisi olarak nitelendirilen BMW 7 Serisi yolculara benzersiz bir rahatlık ve konfor sunuyor. Gelişmiş sürüş destek sistemleri yarı otonom bir sürüş deneyimi yaşatarak sürücünün rahat ve keyifli bir sürüş deneyimlemesini sağlıyor. İç mekânında birinci kalitede malzemelerin ve ekipmanların kullanıldığı BMW 7 Serisi Premium iç yaşam alanıyla yolculara eşsiz bir konfor sunuyor.

BMW 7 Serisi Motor Seçenekleri ve Performans

730i modelinde kullanılan 2,0 litre çift turbo destekli motor 258 hp güç ve 400 nm tork üretiyor. 6,3 saniyede 100 kilometre hıza çıkabilen BMW 7 Serisi 730i maksimum 250 kilometre hıza ulaşıyor. Şehir içi kullanımda 7,5 litre ve şehir dışı kullanımda 4,8 litre tüketim değerlerine sahip olan model karma kullanımda ortalama 5,8 litre yakıt tüketiyor.

Dizel seçeneği 740d 3,0 litrelik çift turbolu 6 silindirli motor ile satışa sunuluyor.  Sekiz ileri şanzıman ile birlikte gelen bu motor 320 hp güç ve 680 nm tork üretiyor. 0-100 hızlanmasına 5,4 saniyede çıkan BMW 7 Serisi 740d modeli maksimum 250 km hıza ulaşıyor. Şehir içinde 7,4 litre ve şehir dışında 5,2 litre yakıt tüketim değerine sahip olan otomobil ortalama 6,2 litre yakıt tüketiyor.

4,4 litrelik sekiz silindirli benzinli motora sahip olan 750i modeli 530 hp güç 750 nm tork değerlerine sahip. 0-100 km hızlanmasını 4 saniyede tamamlayan otomobil maksimum 250 kilometre hıza ulaşıyor.

BMW 7 Serisinin en güçlü versiyonu olan M760Li modeli 6,6 litre 12 silindirli motorla satılıyor. 8 ileri steptronic şanzıman seçeneğiyle satılan motor 585 hp güç ve 850 nm tork üretiyor. 3,8 saniyede 100 kilometre hıza çıkan M760Li maksimum 250 kilometre hıza ulaşıyor. 

Dört tekerlekten çekiş sistemi xDrive ile alınabilen BMW 7 Serisi güçlü yol tutuşu ve yüksek performansıyla bütün yol koşullarında rahat ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunuyor. 

BMW 7 Serisi Özellikleri ve Donanımları

İç yaşam alanı kalitesinin en üst seviyede olduğu BMW 7 Serisi Premium donanımları ve konfor ekipmanlarıyla eşsiz bir konfor ve rahatlık sunuyor. Yeni nesil teknolojik asistanların kullanıldığı otomobil sürücünün ve yolcuların kendini özel hissetmelerini sağlayıp keyifli ve benzersiz bir yolculuk deneyimi sunuyor. İç mekânın her noktasında kullanılan kaliteli deri malzemeler otomobilin ne kadar konforlu ve rahat olduğunu ilk bakışta farkettiriyor.

BMW 7 Serisi ısıtma ve soğutma özelliği bulunan koltukları sayesinde her türlü hava şartlarında yolcuların istedikleri ısıyı elde etmelerini sağlayıp ferah ve rahat bir yolculuk yaşatıyor. Elektrikli hafızalı rahat koltuklar masaj özelliği sayesinde yolcuların huzur içerisinde bir yolculuk deneyimlemelerini sağlayıp yolculuklarını keyifli bir hale getiriyor.

İki kişilik arka yolcu bölümünde konfor ve teknoloji üst seviyede sunuluyor. Hareket edebilen koltuklar arka bölümde oturan yolcuların rahat etmesini sağlıyor. Kol dayama ünitesinin içerisine konumlandırılmış kumanda paneli yolcuların otomobilin tüm multimedya sistemini ve konfor ekipmanlarını şoföre ihtiyaç duymadan kontrol etmelerini sağlıyor. Ön koltuk arkasına yerleştirilmiş multimedya ekranları yolcuların hareket halindeyken televizyon ve film izlemelerini sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü bu ekranlar akıcı arayüzü ve hızlı işlemcisiyle kullanım kolaylığı sağlıyor.

Dört tekerlekten çekiş sistemi xDrive her türlü hava durumunda ve yol koşulunda yüksek performans ve güçlü yol tutuşu sunuyor. Yönlendirilebilir arka aks sistemi geniş boyutlara sahip BMW 7 Serisinin çok daha rahat manevra yapmasını ve virajlı yollarda zemine çok daha güçlü tutunmasını sağlıyor.  Adaptif süspansiyon sistemi gelişmiş radarlar aracılığıyla yolu taradıktan sonra zeminin durumuna göre sertliğini ve yüksekliğini ayarlayarak her durumda yolcuların en üst seviyede konfor yaşamasını sağlıyor.

Long versiyonu 5260 mm uzunluğa, 1902 mm genişliğe, 1497 mm yüksekliğe ve 2025 kg ağırlığa sahip olan BMW 7 Serisi geniş gövde yapısı ve heybetli görünümüyle dikkat çekmeyi başarıyor.  Park asistanı, 360 derece kamera sistemi ve park sensörleri bu geniş otomobilin çok daha rahat park edilebilmesini sağlıyor.

Şerit takip asistanı otomobilin herhangi bir şerit ihlali yapmasını durumunda uyarı vererek sürücüyü bilgilendiriyor ve otomobili kendi şeridinde tutuyor.  Çarpışma önleme sistemi olası kaza durumlarını önceden algılayarak otomobilin ani fren ve manevra yapmasını sağlıyor. 

BMW 7 Serisi Sıfır Fiyatları

BMW 7 Serisi sıfır kilometre fiyatları otomobilin mevcut konfor donanımları ve sürüş destek sistemlerine göre farklılık göstermektedir. Farklı donanım paketleri bulunan BMW 7 Serisi sıfır fiyatları 2021 yılındaki döviz durumuna göre değişiklik gösterebilir.

BLOG sayfamızdaki BMW 7 Serisi sıfır fiyat listesi içeriklerimizi inceleyerek 2021 BMW 7 Serisi sıfır fiyat listesine en güncel haliyle ulaşabilirsiniz. En güncel kampanyaların ve indirimlerin yer aldığı fiyat listesi içeriklerimizi takip ederek fırsatları yakalayabilirsiniz.

Sıfır kilometre araç ilanlarımızı inceleyerek Güncel BMW 7 Serisi sıfır fiyatları hakkında hızlı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. BMW ilanlarımızı takip ederek almayı düşündüğünüz modelin donanım paketlerini, özelliklerini, motor seçeneklerini ve ortalama fiyatlarını öğrenebilirsiniz. 

Devamını Gör