Yeni Hyundai i10 ile Yepyeni Bir Deneyim!

0
16405

Yeni Hyundai i10 özellikleri ve görünümü ile çok merak ediliyor. 2020 model Hyundai i10 hakkında merak edilenler için perde aralandı. Zira, marka Türkiye lansmanını yaptı. Peki, yeni i10’un öne çıkan özellikleri neler?

Yeni Hyundai i10 ile Yepyeni Bir Deneyim!

Hyundai markası yeni i10 modelini tanıttı. 2020 model Hyundai i10, markanın merakla beklenen yenilikleri arasındaydı. Geniş ve konforlu yaşam alanının küçük sınıf bir otomobilde nasıl sunulacağını gösteren Hyundai mühendisleri, yeni i10 ile çok etkileyici bir iş çıkarmış. Bakalım, şehir içinde konforlu, pratik ve ekonomik olmanın anahtarını sunan yeni Hyundai i10 nasıl olmuş.

Hyundai i10

2020 Hyundai i10’un Özellikleri

Son yılların trend tasarım detayı olan farklı renk kombinasyonları ile çok dikkat çekici bir otomobil sunan Hyundai, yaşam alanında da daha geniş ve konfor odaklı bir i10 ile karşımıza çıkıyor.

Yeni i10’un Öne Çıkan Özellikleri

‘Büyük yaşa.‘ sloganıyla tanıtılan yeni Hyundai i10, boyutları aşan bir büyüklük sunuyor. “Boyutları aşan büyüklük nasıl olur?” demeyin!

Bugün, iç mekan tasarımında doğru malzeme, doğru yerleşim, doğru renkler ve girinti-çıkıntılarla boyutların sunduğu alandan daha fazlası elde edilebiliyor. Hyundai i10 tasarımcıları da tüm bu detayları en doğru şekilde optimize ederek mevcut boyutlara sahip farklı bir otomobilin sunduğu yaşam alanında daha fazlasını sunmayı başarmışlar.

  1. Yeni 5 ileri AMT (otomatikleştirilmiş manuel şanzıman) şanzıman sayesinde düşük yakıt tüketimi sağlıyor.
  2. Kompakt yapısı ve geniş yaşam alanı ile ideal bir şehir otomobili sunuyor.
  3. Yüksek hassasiyeti olan dokunmatik ekran, Apple CarPlay ve Android Auto desteğiyle yenilikçi iç tasarım, 16″ alaşımlı jant tasarımı, geri görüş kamerası gibi etkileyici yeniliklerle donatılmış.

medya

Yenilenen Hyundai i10 Hakkında

Üretimi Türkiye’de yapılan Hyundai i10, çift renk seçeneği, 14″ çelik, 15″- 16″ alaşım jant seçenekleri ile çok çekici olmuş. 20mm alçalıp 20mm genişleyen yeni i10, rahat ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Petek desenleri ile daha çekici ve derin görünen kokpitte, geri görüş kamerası, 8 inç büyüklüğünde dokunmatik ekran, Apple CarPlay ve Android Auto desteği önemli ayrıntılar.

1.0 litre benzinli motorda 5 ileri manuel yada 5 ileri AMT seçeneği, 1.2 litre benzinli motorda ise 5 ileri AMT seçeneği bulunmaktadır.

Sınıfının lideri olan Hyundai i10, güçlü donanım, dinamik tasarımı ve güncel teknolojisi ile rekabeti ileri seviyeye taşıyor. Şehir içinde az yakan pratik otomatik araba arayışında yeni i10 modelinin ilk tercihler arasına gireceği kesin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here