Sıfır KM Fiyatları ve Paketleri

Size en uygun aracı bulmamızı ister misiniz? Bana Araç Öner
Ford TDCI Motor Nedir ? Kronik Sorunları Nelerdir?

TDCİ açılımı Turbo Dizel Common-Rail Injection kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. TDİ, CDTİ, CDİ, HDİ gibi motorlarla aynı prensipte çalışır. Hatta ford markasında bulunan 1.4 TDCİ motor PSA grubunda 1.4 HDİ olarak bulunur. Bu iki motor direkt aynıdır. Bu yazımızda sizlere; Ford TDCİ Motor Nedir ? Kronik Sorunları Nelerdir? Sorularını cevaplayacağız.

Opel CDTI Motor Nedir? Kronik Sorunları Nelerdir?

Opel markasının common rail dizel yakıt sistemine sahip motorlarına vermiş olduğu isimdir. Common-Rail Diesel Turbo Injection kelimelerinin baş harfleri ile oluşturulmuştur. Bu yazımızda sizlere Opel CDTI Motor Nedir ? Kronik Sorunları Nelerdir? Sorularının cevabını vereceğiz. 

En Ucuz Ticari Araçlar Ağustos 2022 (Aylık Güncellenir)

Son dönemlerde yaşanan ÖTV yetkisinin devri ve aksesuarlardan ÖTV’lerin kaldırılması gibi sebeplerden sonra sıfır araç piyasasında indirim beklenmekte. Bu beklentinin ardından ise tüketiciler sıfır araçların fiyatlarını takip etmeye başladılar. Bizler de ticari araç almayı düşünen okuyucularımız için 2022 Ağustos ayında ülkemizde satılan en ucuz ticari araçları derledik. 

Ucuz Sıfır Otomobiller Ağustos 2022 (Aylık Güncellenir)

2022 yılı Ağustos ayında Türkiye’de satılan en ucuz otomobiller hangileri? Sıfır otomobil sahibi olmak isteyenler Ağustos ayı fiyatları için araştırma yapmaya giriştiler. Bunun için siz değerli okuyucularımıza 2022 Ağustos ayında güncel araç fiyatlarını derledik.

Tümünü Göster