2024 Jeep Wrangler Rubicon Fiyat Listesi

Fiyat Aralığı 8.615.000 TL
Künye
Model: Jeep Wrangler Rubicon
Nesiller: 7
İlk Üretim Yılı: 2003
Motorlar: Benzin
Uzunluk
4882 cm
Genişlik
1894 cm
Yükseklik
1848 cm
Kapı Sayısı: 4
Bagaj Hacmi: 548 Lt

Motor Seçenekleri (1)

2.0 Turbo 4x4, Benzin, 272 HP
20 Nisan 2024 tarihinde güncellenmiştir.
Yakıt Tüketimi Vites Tipi Fiyat Kampanyalı Fiyat
Standart 10 Lt/100 Km Otomatik 8.615.000 TL -

Jeep Wrangler Rubicon için 2. El İlanlar (2)

Jeep Wrangler Rubicon için 2. el ilanlar
2020 - 2024 Model
2 Ilan
Kullanım durumu
Aracı Puanla

Sıfır Kilometre Jeep Wrangler Rubicon Seçenekleri ve Jeep Wrangler Rubicon Sıfır Araba Fiyatları

Jeep’in doğuşu, 1938 yılında ABD ordusu tarafından düzenlenen bir yarışmaya dayanır. ABD ordusu hafif, manevra kabiliyeti yüksek, yetenekli, sağlam ve güvenli araçların arayışına girmiştir. 135 farklı firmanın katıldığı yarışmanın 3 kazanından birisi ise bugünkü Jeep ve onun modeli CJ1A olmuştur. Önce sadece ordu için üretilen model, ertesi yıl CJ2 ismi ile halka da sunulmuştur. Geçen yıllar içerisinde DNA’sından çok da sıyrılmayan Jeep modelleri gelişmeye devam etti. Her türlü yol ve hava koşulu düşünülerek geliştirilen modeller, her yıl dünya genelinde başarılı satış rakamlarını yakalamayı başarıyorlar. Bu başarının ardındaki en büyük aktörlerden biri ise şüphesiz Cherokee modeli. Belki de markanın en bilinen modelleri olan Cherokee ve Grand Cherokee, Jeep’in bugünlere gelmesinde büyük katkı sahibidirler. Bu dev modelin yanında Jeep’in kompakt boyutlara sahip olan modelleri de bulunuyor. Bu modellerden hariç tutulabilecek olan modelin ismi ise Wrangler Rubicon. Premium segment içerisinde iddialı bir SUV olarak konumlandırabileceğimiz Wrangler Rubicon, oldukça becerikli bir SUV olarak pazardaki yerini alıyor. Yüksek 4x4 araç özelliklerine sahip olması Wrangler Rubicon’u rakipleri arasında güçlü kılıyor. İlk jenerasyonu 1987-1997 yılları arasında üretilen modelin, uzun süre üretimde kalmasının sebebi şüphesiz sağlanan satış başarısı. Genel itibariyle tasarımı değişmeyen model, bugünkü görüntüsüne en yakın halini 2006 yılı itibariyle aldı. Zaman içerisinde birçok kez yenilenen model, ikonik tasarımın ögelerini neredeyse hiç kaybetmedi. Wrangler Rubicon’a gelen son güncelleme ise 2018 yılında gerçekleştirildi. Jeep Wrangler Rubicon sıfır fiyat listesi ve Jeep Wrangler Rubicon sıfır km fiyatları gibi bilgileri sitemizden temin edebilirsiniz.

Jeep Wrangler Rubicon 2021 Fiyatları ve Jeep Wrangler Rubicon Sıfır KM Fiyat Listesi

Jeep markası, farklı ihtiyaçları karşılamak için birçok zevke yönelik çeşitlenen tasarımlara sahip modellerden oluşan bir ürün gamına sahiptir. Wrangler Rubicon da bu modeller arasında en ikonik olanlardan biridir. Wrangler Rubicon ile sunulan yüksek arazi kabiliyeti, modelin her türlü yol koşulunda sorunsuz ilerleyebilmesini sağlar. Özel olarak geliştirilen teknik özellikleri, kullanıcılar tarafından tercih edilmesinde büyük rol oynar. Jeep ailesinin en büyük üyelerinden biri olan model, pazardaki diğer rakipleri kadar başarılı bir sürüş dinamiğine sahiptir. Bu dinamiğin oluşmasında markanın yıllardır tecrübe ettiği 4x4 mühendisliğinin katkısı büyüktür. Kullanıcıların zevklerine yönelik birçok kişiselleştirmenin mümkün olduğu Wrangler Rubicon, iç ve dış tasarımında çeşitli renk seçeneklerine sahiptir. İç ve dış tasarımında geçmişten gelen çizgilerin sürdürüldüğü model, bu kombinasyonu ile oldukça ikonik gözükür. Model ile beraber birçok versiyon ve aksesuar seti sunulmaktadır. Jeep’nin Wrangler Rubicon için sunduğu versiyonlar arasından yapacağınız tercih ile kendi ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza uygun aracı seçebilir ve sahip olabilirsiniz. Her zeminde iyi performans göstermesi hedeflenerek geliştirilen Wrangler Rubicon, zorlu hava ve yol koşullarında oldukça iddialıdır. Dikkat çeken tasarımının altında kullanıcı dostu, uzun ömürlü olmasını sağlayan teknik detaylar gizlidir. Sunduğu çeşitli motor seçenekleri ile yüksek performansı odak noktasına alan modelde yüksek arazi kabiliyeti büyük bir tercih sebebidir. Geniş iç hacme sahip olan model, hem sürücünün hem de yolcuların rahat etmesini sağlar. Jeep'in tüm modelleri sahip oldukları çeşitli özelliklere göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Wrangler Rubicon ile beraber sunulan donanım paketinde; siyah deri koltuklar, çift bölgeli otomatik klima, ısıtmalı direksiyon simidi, ısıtmalı ön koltuklar gibi çeşitli donanım ve tasarım özellikleri mevcuttur. Önce Jeep Wrangler Rubicon 2021 sıfır fiyatı araştırılmalıdır. Jeep Wrangler Rubicon 2021 sıfır fiyatı için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Benzersiz sürüş deneyimi sunan ve şık tasarımlara imza atan araçların detaylı incelemesini sayfamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sıfır km Jeep Wrangler Rubicon bakılırken dikkat edilmesi gereken özellikler vardır. Eğer Sıfır km Jeep Wrangler Rubicon satın alacaksanız birkaç noktaya dikkat etmelisiniz. Jeep Wrangler Rubicon sıfır 2021 fiyat listesi veya satılık Jeep Wrangler Rubicon sıfır fiyatları gibi bilgilere erişmek için sitemize göz atabilirsiniz.

Jeep Wrangler Rubicon 2021 Seçerken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Jeep Wrangler Rubicon satın alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Bu noktaların öncesinde Jeep Wrangler Rubicon 2021 fiyatı merak ediliyorsa sitemiz aracılığıyla güncel Jeep Wrangler Rubicon sıfır araç fiyatları ve Jeep Wrangler Rubicon sıfır fiyat listesi incelenebilir ve güncel Jeep Wrangler Rubicon sıfır araç fiyatları öğrenilebilir. Jeep Wrangler Rubicon incelenirken dikkat etmeniz gereken birkaç farklı nokta vardır ve bu noktalara odaklanılmalıdır. Bunlardan birincisi şüphesiz aracın donanım ve teknik özellikleridir. Donanım seviyesi ve teknik özellikler, seçeceğiniz aracın aracın fiyatını arttırabilir ya da azaltabilir. Teknik özellikler ele alındığında ise seçeceğiniz aracın benzinli, dizel, hibrit veya elektrikli bir motora sahip olması fiyatının değişmesine sebep olabilir. Seçeceğiniz motor hacmi de yine fiyatın değişmesinde önemli bir etmendir. Jeep Wrangler Rubicon’un yalnızca 4x4 versiyonu bulunur. Bu versiyon ile beraber 2.0 turbo motor seçeneği sunulur. Bunun yanında şanzıman tercihi araçların fiyatını etkiler. Otomatik vitesli araçlar, manuel vitesli araçlara nazaran genellikle daha pahalıdır. Sıfır kilometre otomobil satın alırken alacağınız otomobilin donanım seviyesi, fiyatlandırma noktasında önemli bir kriterdir. Baz donanıma sahip versiyonlar üreticinin model ile beraber standart sunduğu özellikleri kapsar. Araçtaki donanım özellikleri zenginleştikçe, aracın fiyatı artar. Sıfır kilometre Jeep Wrangler Rubicon satın alırken satış bayisinde, farklı üretim yıllarına sahip otomobiller ile karşılaşmanız mümkündür. Bulunduğunuz yıldan bir veya iki yıl önce üretilmiş modeller daha uygun fiyata sahip olabilirler. Bu tip durumlarda içinde bulunduğunuz yıl, -otomobili satın aldığınız yıl- otomobilinizin “trafiğe çıkış yılı” olarak ifade edilir. Seçeceğiniz sıfır kilometre Wrangler Rubicon modelinin bütçenize uygun olması önemlidir. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun özelliklerde olan satılık sıfır kilometre Jeep Wrangler Rubicon seçeneklerine ve satılık Jeep Wrangler Rubicon sıfır araba fiyatları bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Devamını Gör