Fiat Panda
Fiat Panda
Fiat Panda
Fiat Panda
Fiat Panda
Fiat Panda
Fiat Panda
Fiat Panda
Fiat Panda
Fiat Panda
Fiat Panda
Fiat Panda

2024 Fiat Panda Fiyat Listesi

Fiyat Aralığı 840.900 TL - 897.900 TL
Künye
Model: Fiat Panda
Nesiller: 17
İlk Üretim Yılı: 1991
Motorlar: Hibrit
Uzunluk
3686 cm
Genişlik
1662 cm
Yükseklik
1635 cm
Kapı Sayısı: 5
Bagaj Hacmi: 225 Lt

Motor Seçenekleri (1)

1.0 MHEV Hybrid, Hibrit, 70 HP
06 Nisan 2024 tarihinde güncellenmiştir.
Yakıt Tüketimi Vites Tipi Fiyat Kampanyalı Fiyat
Cross 4 Lt/100 Km Düz 897.900 TL -
City 4 Lt/100 Km Düz 840.900 TL -
Kullanım durumu
Aracı Puanla

Fiat Panda Modelleri

Fiat Panda pratik ve yetenekli bir şehir aracı olarak tanıtılıyor. Fiat Panda sıfır fiyatları sizler için çeşitli kampanyalar ile beraber hazırlanıyor. Yenilenen tasarımı, 4x4 çekiş sistemi ve yeni donanımları ile bayilerde sizleri bekliyor. Panda modeli arazi konusunda pek çok donanım barındırıyor. Bunlardan birisi elektronik kilitli diferansiyel ve sürüş modu seçici. Bununla beraber arazi şartlarında aracın maksimum performans gösteresi amaçlanıyor. Sürüş modu seçici sayesinde ise Panda modelinin arazi koşullarına uyum sağlaması kolaylaşıyor. Fiat Panda sıfır araba fiyatları belirlenirken ek donanımlardan birisi olan Plus paket seçimi ile, krom görünümlü ön- arka tampon, yan sürüş çıtaları ve tavan rayları, ön tamponda kırmızı çeki halkaları, gövde rengi ayna kapakları, 15” alaşımlı jantlar gibi pek çok ek özelliği satın alabilirsiniz. SUV karakteri ile tasarlanan Fiat Panda Cross, Urban modeline göre yerden yüksek yapısı ve donanımları ile ön plana çıkıyor. Fiat Panda sıfır araç fiyatları, Panda Uconnect telefon tutucu, direksiyondan kumanda tuşları, deri direksiyon simidi ve vites topuzu, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, arka park sensörü, otomatik klima gibi pek çok donanımın varlığına göre yeniden şekilleniyor. Pratik, konforlu ve şık bir otomobil üretmek isteyen Fiat markası, Panda modeli için bu çerçeve de adımlar atmış. Fiat Panda sıfır fiyat listesi incelenirken Fiat Panda modelinin sunmuş olduğu güvenlik donanımları da önemli bir yer tutuyor. Hill holder sistemi (Yokuş Kalkış Desteği), 4 adet hava yastığı, komple ABS fren yardım destek sistemi, ön koltuk kafalıkları, standart arka İSOFİX bağlantısı gibi donanımlar ile yolcu güvenliğini sağlıyor.

Fiyat Panda Fiyatları

Fiat panda sıfır fiyat listesi, belirlenirken Fiat Panda modelinin 3 farklı donanım seviyesinde satışa sunulduğu görülüyor. Bunlar; Urban, Cross, Cross Plus olarak belirlenmiş. Urban versiyonu standart 4x2 çekiş sistemi ile sunulurken Cross ve Cross Plus versiyonlarında 4x4 çekiş sistemi de sunuluyor. Fiat Panda sıfır km araç fiyatları, incelenirken görülen 2 farklı motor seçeneğinin Fiat Panda modeli ile satışta olduğu yönünde. Ancak bu motorların biri sadece Fiat Panda Cross 4x4 modeli ile alınabilen 0,9 litre hacmindeki TWİNAİR motor seçeneği. Bu motor 85 HP güç ve 145 Nm tork değeri sunuyor. 2 silindirli bir motor ünitesi olan motor, Start&Stop donanımını da sunuyor. Bu 2 silindirli benzinli motor ünitesi pek çok ödül almayı başaran verimli bir motor olarak kendini kanıtlamayı başarıyor. Sadece 6 ileri oranlı manuel şanzıman ile tercih edilebilen bu motor ve donanım versiyonu, ortalama olarak 5,1 litrelik yakıt tüketiyor. Diğer motor seçeneği ise 1.2 FİRE 69 HP Start&Stop versiyonu. Sıralı 4 silindirli benzinli bir yapısı olan motor, 102 Nm tork değeri ve 4,9 litrelik bir karma yakıt tüketim değeri sunuyor. Fiat panda sıfır fiyat listesi 2021 model yılı itibari ile motor seçeneklerine ek olarak pek çok donanım farkı ile oluşturuluyor. Fiat Panda için en baz donanım seçeneği Urban isimli paket olurken, en dolu versiyon da Cross Plus 4x4 modeli olarak belirlenmiş. Güvenlik donanımlarındaki temel fark, yan hava yastıklarında karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda yokuş iniş destek sistemi, sürüş modu seçici evet elektronik diferansiyel kilidi donanımları Urban versiyonunda sunulmuyor. Fiat panda sıfır 2021 fiyatları ve kampanyaları Fiat bayilerinde sizleri bekliyor.

Sıfır Kilometre Araç Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sıfır kilometre otomobil alırken önemli noktalardan birisi aynı segmentteki diğer modeller ile ilgilendiğimiz modeli karşılaştırmaktır. Öncelikle hangi segmentte ne tür bir otomobile ihtiyacımız olduğunu belirlememiz gerekiyor. Bunu yaparken, yükleme alanı, yakıt ekonomisi, yaşam alanı, kullanım amacı, motor ve şanzıman özellikleri gibi konularda net bir şekilde ne istediğimizi bilmemiz gerekiyor. SUV, Station Wagon, Sedan, Hatchback karoser seçenekleri, Dizel, Benzin, L.P.G, Hibrit motor seçenekleri, otomatik veya manuel şanzıman seçeneği, fiyat aralığı gibi pek çok kriteri filtreleyip kalan araçlar arasında yapılacak detaylı bir araştırmadan sonra araç satın almak önemli bir konu. Bunu yaparken aynı zamanda ekonomik olarak bütçe planlamasını da doğru yapabilmek, sadece araç satın alma bütçesini değil, sonrasındaki araç ile ilgili diğer gider kalemlerini doğru hesaplamak önemlidir. Bunun içinde, M.T.V, kasko, trafik sigortası, periyodik bakım, akü, lastik, arıza, yakıt…VB pek çok detay olduğunu bilmeniz gerekiyor. Eğer aracı kredi ile almak durumunda iseniz, o zaman kredi ödemelerine ek olarak az önce belirttiğimiz detayları da hesap etmeniz size büyük rahatlık sağlayacaktır. Otomobili kısa süre içinde tekrar satma düşüncesi var ise o zaman piyasa koşullarında ikinci el satışında hareketliliği olan modelleri araştırmanız da faydanız olacaktır. Bunun için otomobil satış rakamlarında en çok tercih edilen modelleri araştırabilirsiniz. Aynı zamanda olabildiğince standart seçimler yapmanız faydanıza olacaktır. Yani renk seçimini bile ortalama olarak herkesin sevebileceği bir renk olacak seçmeniz ikinci el satışında işinizi kolaylaştıracaktır. Elbette uzun yıllar kullanmak üzere satın almak istiyorsanız o zaman, tamamen kişisel isteklerinize aracınızı tercih etmelisiniz.

Devamını Gör