Toyota’nın Virüse Karşı Aracı: Toyota E-Care

0
17397
Toyota E-Care Konsept Aracı

Toyota E-Care ile Sağlıklı Geleceğe Işık Tutuyor

Toyota E-Care ile, temiz ve sürdürülebilir gelecek için teknolojiler üretmeye hız kesmeden devam ediyor.

İnsan hayatını kolaylaştıracak teknolojileri tanıtan Toyota, daha çevreci ve daha sağlıklı yaşam alanları oluşturarak herkese hareket özgürlüğü sağlamayı amaçlıyor.

Toyota E-Care Konsept Aracı

Son dönemde tüm dünyayı koronavirüs (COVID-19) etkisi altına aldı. Ve bu durum mevcut sağlık çözümlerinin aksamadan sürdürülebilmesi adına teknoloji ve kullanımının ne kadar kritik olduğunun önemini bir kez daha ortaya koydu.

Toyota E-Care Konsept Aracı

Toyota’nın çeşitli fuarlarda sergilediği asistan robotlar ve yürüme araçlarının yanı sıra fonksiyonel mobilite araçları ise, güvenli bir geleceğe ışık tutarak gündeme gelmeye devam ediyor. Toyota’nın geliştirdiği ve geleceğin hareket serbestisini temsil eden E-Care Konsept Aracı, sağlık hizmetlerini hızlandırıp ileri bir botuya taşırken, aynı zamanda daha güvenli ve risksiz bir ulaşım sağlıyor.

Toyota E-Care Konsept Aracı

E-Care ile geleceğin tıbbi muayenesinden örnekler veriyor. Toyota, sunduğu otonom araç hizmetiyle birlikte hastaların sorunsuz ve hızlı bir şekilde istenen yere taşınmasını sağlıyor. Bununla birlikte yoldayken doktor ile iletişim kurma imkanı veren teknoloji, hastanın tıbbi muayenesinin dahi uzaktan yapılabilmesine imkan tanıyor.

Toyota E-Care Konsept Aracı

Aracın geliş saatini, evde bekleyen hastaya bildiren araç, aynı zamanda hastanın ailesine de  hastanın sağlık sonuçları hakkında bilgilendirme yapıyor. Sahip olduğu tıbbi tanı konseptleriyle birlikte hastanın çeşitli değerlerini uzaktan doktora iletebiliyor.

Toyota E-Care Konsept Aracı

E-Care, koronavirüs gibi salgınların olduğu dönemlerde dahi, büyük önem taşıyan sağlık hizmetlerinin aksamamasını amaçlayarak geleceğin teknolojisine ışık tutuyor.

Toyota Sıfır Km Fiyatları >>

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here