Otomotiv Firmaları Logolarını Koronaya Göre Güncelledi!

2
6605
Logo-Hersteller-Social-Distancing-Corona-Virus-Design-169FullWidth-bec1d11a-1682129 (1)

Koronavirüs salgının hızla yayıldığı şu günlerde, birçok büyük firma virüsün yayılmasını engellemek ve sosyal mesafeye dikkat çekmek için logosunu güncelledi.

Özellikle Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, basın toplantılarında sağlımızı korumak için her seferinde sosyal mesafeye uyulması gerektiğinin altını çiziyor. Bunun üzerine firmalar bu konuya dikkat çekmek için üzerine düşeni yaptı. Otomotiv firmaları da sosyal mesafeye dikkat çekmek için logolarını güncelledi.

Firmaların yeni logolarını sizin için bir araya getirdi. Detaylar için okumaya devam edin…

Mercedes-Benz

Mercedes corona logo

Mercedes-Benz, sosyal mesafeye dikkat çekmek için logosundaki çember ile yıldız arasına mesafe koydu. Mercedes yeni logosunu “mesafeye dikkat ettiğiniz için teşekkürler” notu ile paylaştı. Firma farkındalık için üzerine düşeni yapmış.

Hyundai

hyundai-corona-virusu-logosu

Hyundai de farkındalık için üzerine düşeni yaptı logosunu güncelledi. Sosyal mesafe kuralını logosundaki elleri birbirinden ayırarak gösteriyor.

Volkswagen 

vw corona logo

Volkswagen, logosunda iç içe geçen geçen “V” ve “W” harflerini sosyal mesafeye dikkat çekmek için birbirinde ayırdı. Logosunun altına “Sosyal mesafeye özen gösterdiğiniz için teşekkürler” notunu paylaştı.

Audi

audi-coronavirus-sosyal-mesafe-logosu

Audi, ikonik 4 halkasını sosyal mesafeye dikkat çekmek için birbirinden ayırdı.

2 YORUMLAR

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here