500 TL aylık ödemeyle Suzuki imkanı

1
1463
500 TL aylık

Suzuki’de 2 bin 500 TL’lik destek ve 500 TL ’den başlayan aylık taksit fırsatı.

Kompakt otomobil uzmanı Suzuki, Swift ve Baleno modelleri için Kasım ayına özel oluşturduğu kampanyasına devam ederken, Vitara için sunduğu özel fiyat avantajını da sürdürüyor. Kampanya kapsamında Suzuki, Swift modeli için 2 bin 500 TL’lik takas veya ilk alım desteğinin yanı sıra; 48 ay vadeli 20 bin TL’lik kredi için ayda 500 TL’lik ödeme imkânı sunuyor.

Suzuki, en yeni modeli Baleno için de sunduğu benzer fırsatlarla otomobil sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Suzuki, 2 bin TL’lik takas veya ilk alım desteğinin yanı sıra; aylık 500 TL’den başlayan ödeme fırsatı sunuyor. Suzuki, 20 bin TL için 48 aya varan ve 500 TL’den başlayan aylık taksit fırsatı ile otomobil sahibi olmak isteyen herkesin Baleno farkını yaşamasını hedefliyor.
Öte yandan Suzuki’nin efsanevi modeli Vitara da fiyat avantajını korumaya devam ediyor. Zengin donanımıyla SUV segmentinin öne çıkan modellerinden biri olan Vitara’ya, 74 bin 900 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla sahip olunabiliyor. Baleno ve Swift için düzenlenen kampanyalar ile birlikte tüm Suzuki modellerine özel, avantajlı yakıt alımı sağlayan Aytemiz Kart da araç sahiplerine hediye ediliyor.

1 YORUM

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here