Çinli Elektrikli Araç Üreticisi Skywell, Satış Hedefini Açıkladı!

0
1073
SKYWELL ET5-5

Elektrikli otomobillerin gelişiyle birlikte yeni markalara alışmak gerekiyor. Geleneksel motorlarda yeni markaların dünya devi markaların tecrübelerine yetişmesi çok mümkün değil. Fakat yeni markalar için elektrikli araç piyasası çok güzel bir fırsat. Türkiye distribütörlüğünü Ulubaşlar Grubu‘nun yaptığı Skywell, Türkiye pazarında elektrikli otomobil satışlarına kıyasla yüksek talep görüyor. Türkiye’de ilk aracını 2021’de satışa sunan Skywell satış hedefini açıkladı. Yıl sonuna kadar talebi karşılamaya çalışan şirket, teslimatları da gerçekleştirmeye başladı. Ayrıca  önümüzdeki ay hibrit modeli HT-i’yi önümüzdeki ay satışa çıkaracak. Bununla birlikte satış rakamlarının daha da artacağını tahmin ediliyor. Markanın CEO’su Mahmut Ulubaş, 2022 yılındaki Skywell satış hedefini açıkladı!

“Markamız Türkiye Pazarında Bilinirliğini Giderek Artırıyor”

mahmut ulubaş

Skywell Türkiye CEO’su Mahmut Ulubaş, “Markamız Türkiye pazarında bilinirliğini giderek artırıyor. Gördüğümüz yoğun talepten ötürü çok memnunuz. Yalnızca son tüketiciden değil filo şirketlerinden de ciddi bir talep alıyoruz. Şimdiden 4.500’ün üzerinde bir ön sipariş almış durumdayız ve bu talebi karşılamak için çok güçlü bir çalışma yürütüyoruz. Eylül ayında 650 adet, Ekim ayında ise 1.000 adetlik bir teslimat gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Yıl sonuna kadar ise aldığımız tüm talebi karşılayabilmeyi ve 5.000 adetlik teslimat gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

“Güncellemeleri Mobil Yolla Yapıyoruz”

Elektrikli araç satışı konusunda servis hizmetine öncelik verdiğini belirten Ulubaş, “Bu ay içerisinde mobil uygulamamızı da aktif hale getirdik. Bu uygulama sayesinde müşterilerimiz servis randevularını alarak, servisi diledikleri lokasyona çağırabiliyorlar. Türkiye’nin her neresinde olursa olsun, biz sunacağımız servis hizmeti ve satış sonrası programımız sayesinde mobil servis görevlilerimiz ile müşterimize gidiyoruz. Aracı hem şarj edip hem de hafif bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Uzaktan yapılabilecek güncellemeleri mobil yolla yapıyoruz” dedi.

Skywell’in İlk Elektrikli SUV’u ET5

SKYWELL ET5-5

Markanın elektrikli SUV modeli ET 5, Kasım ayı itibarı ile Türkiye’de de satışa sundu. Bu sene ülkemize ET5 modeli ile giriş yapan marka; 520 km menzili, tasarımı ve geniş boyutlarıyla çok ilgi görğyor. Şimdiden mobilite teknolojisi ve otonom sürüş teknolojisiyle Avrupa ve Türkiye’de önemli bir yere sahip oldu. Ayrıca geçen seneki hedef 1000 adetken bu yıl inanılmaz bir ivme yakaladı.

Sıfır KM Skywell Fiyatları ve Paketleri

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here